cahilliğin yobazlığın dışa vurumudur.
Sütyen giymediğim için abinden dayak yemekten bıktım.
Hayvan herife bir türlü anlatamıyorum. demokratik laik hukuk cumhuriyetinde yaşıyoruz sen hiç kimsenin ne giydiğine karışamazsın diyorum. benden yaşça büyüksün diye bana baskı kuramazsın diyorum anlatamıyorum. Babama gittim şu oğluna bir şey söyle bana baskı yapıyor biz izmirli değil miyiz? istediğim gibi giyinemem mi baba diyorum oda aynı şeyi söylüyor sütyensiz gezilmezmiş benim yüzümden kahveye çıkamıyormuş. Lan diyorum erkek adam sütyen mi giyer siz kafayı mı yediniz ? Yok abi nuh diyor peygamber demiyorlar.neler çektim neler sami abinin kahvede yakaladım abim ve babamı hemen kafalarını çeviriyorlar sanki orospuluk yapmışım. sami abi dedim sen büyüğümüzsün erkek çocuk sütyen mi giyer allahını seversen sen anlat bunlara dedim onuda dinlemediler.tam umudumu kesmiştim ki….

internette bir filozof buldum onun videosusunu dinletince akıllarına yattı artık ne giydiğime felan karışmıyorlar. hani bilirsiniz'' kimisi şu şekil geyinir kimisi bu şekil herkes kimseye garuşamaz.'' allah razı olsun o aydınımızdan.

tavsan yavrusu arsiv
bir hümanist olarak dayak atanı desteklediğim olay. bunu ben görsem yolda, ben de ağız burun girerim.

bu ne lan, insan mısın sen?

http://i41.tinypic.com/2ibnj9u.jpg
Yanlışın var benim abim seni dövmez.
cahil bir aileye sahip olduğunun göstergesidir.
herkes bilir kışın sütyen giyen biriyim memelerim üşümesin diye, bir kış, kış dediğime bakmayın bahar kıvamında geçiyordu, giymedim.

annem bir dövdü, pis dövdü, ama iyi dövdü. sonra giydim tabi.
boşversene delii.