bugün

karşısındakine fırsat vermez konuşmak için, sanırsınız bir tek o dertli bir tek o mutsuz.

çekilmeyendir.
Dertleri biterse, sizinle de konuşmaz.
Benimdir. Istemeden oluyo bazen farkına varmadan sardırıyorum kafayı.
Bencil insandır

Küçük Emraha bağlamak ve arabesk takılmak yaşam felsefeleridir.
Karnim Agriyor dersin benim de der,mutsuzum dersin ben de mutsuzum der. Sonra bir sey demezsin.cok rahatsizsan cikarirsin hayatindan. gecer rahatsizligin.
evlerden irak insanidir. zira 5 metreden yakininiza geldigi zaman dertleriyle sizi ölüme sürükleyebilirler.
var böyle bir arkadaşım, severim kendisinide ama hep kendi açısından bakması sinir bozucu olabiliyor bazen. mesela basit olayları bile çok üst düzey bir algıyla anlatıyor. kendini abartıyor, bu belkide kendini önemsemek ama boku çıkıyor, sanki bizim sorunlarımız çocuk oyuncağı hayat onun üzerine binmiş, yapmasın çok ayıp.
Muhabbeti daha 15. Dakikasında sıkar. 1 saat sonra boğazlayası gelir insanın.
Kendinden soğutan insandır. Bir arkadaşım var iki senedir her içtiğimizde aynı kızı konuşuyoruz hep ayni konular. Artik cümlelerin sonunu tahmin EDEBiLiYORUM.
birde üstüne sizin de kendisi gibi üzülmesini ister bunlar. çekilmezler.
Geneli psisik vampirdir bunlarin hayat enerjinizi emerler.
halden anlamayıp, kendi halinin anlaşılmasını bekleyen insandır. hayatımın hiçbir döneminde böyle insan bulundurmadım hayatımda. Benden uzak olsunlar.
Kendi derdiyle sizi de o derde ortak eden insandır.
Ayrıca sadece kendine has bir özelliktir bu, başka dert dinlemez, hep kendi anlatır.
-olm nasıl yetişecek bu konular bilmiyorum
+evet ya ders çalışamıyorum hiç
-vizeler de iyi gelmedi
+evet ya antropolojiden 40 aldım
-kızla da iyi gitmiyo amk
+he ya geçen arad..
-bi sus amk ya siktir git şurdan..
Böyle bencillik yapmaya devam ederse etrafında derdini anlatacak kimseyi bulamayacak insandır.
sorsak gene iyi de arkadas bazilari sormadan anlatmaya basliyo hayat hikayesini. Anlat anlat bitmiyo bi de artik ne yasadiysa... Bi sure sonra 'yetheeer' diye bagirttiriyor insani. *
karşıdakini hiç düşünmez bi süre sonra da kimse onu dinlememeye baslar zaten.
Dinleme özürlü olması muhtemel, can sıkıcı insandır.

Varsa yoksa o ve onun hayatıdır, başka konu bilmez.
Senin sorunlarını geçiştirip, konuyu gene kendine çevirmekte ustadırlar.

Dertleri, tasaları, kaygıları bitmez vesselâm.

Ayyy içim şişti deyerek uzaklaşmak hem bedene hem ruha saygıdır.