bugün

Başkasini bulamayacagini ve de kendi kapasitesini bilen defolu tiplerdir.
- ne lan bu surat, yine mi ayrıldınız ? kaçtı en son yirmi beş mi ?
- bu sefer kesin.

gibi enteresan diyaloglar yaşanabilir bu çiftin herhangi bir tekiyle.
ciddi adımların atılmasıyla kaybolabilecekmiş gibi görünen, birikip kocaman olan sorunların, ciddi adımlarla beraber aslında hiç de çözüme kavuşmadığının farkedilmesiyle daha bir yıkıcı olabilen ilişkidir. ayrıca tuzu biberi olarak zannedilen kavgalar; tansiyona, damar tıkanıklığına, gastrite vb gibi kronik hastalıklara dönüşür.
birbirlerini seven sevgililerdir.
her kavgada ayrılıp sonra barışmaktansa kavga edip sonra unutan sevgili sevgililerdir.
Ayrılacaktırlar. Ayrılmayıp ne yapılabilir ki?

iş öyle basit öyle seviyesiz bi hal aldıysa devam ettirmek aptallıktır,onursuzluktur, Gurursuzluktur.
(bkz: çok cahilsiniz keşke ölseniz)

Uzak durulması gereken çiftlerdir.

-bu sefer kesin bitti..
+ neden?
- benden nefret ettiğini söyledi..
+Geçen seferde öyle demişti??
-bu sefer böğürerek söyledi..
+eh hayırlısı..

3 sast sonra

-ehehe barıştık oley.. Aşkım yaa o benim.
+ıyyy ne güzel.
(bkz: toksiklik)

Saçma sapan bir bag ile birbirine bağlı olan insanlardir. Bir insanı sevmek kadar sevmemek de dogal bir duygu. Ama insanlar sevilmeyi ne kadar guzel buluyorsa sevilmemeyi de o kadar kötü buluyorlar. Bir insanla sürekli kavga ediyorsam onu hayatimdan uzaklastiririm. Hayat bu kadar yorucuyken birinin yaninda dinlenmeyi tercih ederim. Daha cok yorulmayi degil.
alışkanlık olmuş bir birlikteliktir, birbirlerine saygı ve sevgiyi yitirmiş fakat yine de beraberdirler.
lan ayrılırsam aylarca yine abazan dolaşacağım, gerçeği ile daha önce yüzleşmiş çaresiz insandır.
Sosyal acidan zayif insanlardirlar. Cunku oncelikle onca kavgadaki saygisizliklar onlara koymuyordur cunku insan iliskileri konusunda zayiftirlar. Ayrica birbirlerinden uzak kaldiklarinda da yalniz kalip surekli birbirlerini dusuneceklerdir asiri aci cekecek takintili davranacak sonunda "cok seviyorum ki boyle oldum " duygusuna kapilacaklardir. Cunku o kadar sure hep ayni seyi dusunen akil onlari yine bir sekilde kandirir.
Lan beni tarif etmişsiniz her gün olmasada haftada bir kıskançlık yada sorunlardan dolayı kavga çıkıyor iki saat sonra kız özür diliyor ben hatalıysam arayıpta özür diliyorum işte en güzel aşk budur.
birbirlerini seviyorlardır ama ikisi de burnundan kıl aldırmamayı kesmeli. herkes mutlak uyum ile sevgili olmaz. karşılıklı küçük tavizler verilecek, karşıdaki anlamaya çalışılacak. yoksa kavgalar kavgalar. bu arada ağzıma nutella tadı geldi, buraya yazayım dedim.
yalnızlıktan korkan kişilerdir özellikle ilişki bir kaç seneyi devirmişse alışkanlık oluştuğundan çoğu insana zor geliyor ayrılmak.
(bkz: ayrılamayız biz ihtiras var)