bugün

doktorlar bu duruma kisaca paranoya diyorlar.
exctasy kullananlarda sıkça görülen psikolojik sıkıntı.

zaten bu hapı uzun süre kullananların çoğu beyin hücrelerinin zarar görmesinden dolayı şizofreni olabiliyorlar.
Lisede benim ense tıraşımla dalga geçen üç kız vardı. Ondan sonra bu takıntı bende hep vuku buldu. Hep bana bakıyorlar ve dalga malzemesi olacakmışım hissine kapılıyordum. Ergenlikten sonra geçti. Artık vurdumduymazım. Gelene hoşgeldin gidene güle güle.
Bence bu bildiğimiz (bkz: paranoya).
(bkz: Nasıl şizofren oldum).
televizyona her çıktığımda hissettiğim.
Ben bunun bir tık ilerisini yaşıyordum. Lisede bol ceket ve terlemiş bıyıklı olduğum için kızlar dalga geçiyorlardı. Sonra bir müddet çevremde her gülen insanlar benimle dalga geçiyor hissine kapıldım. Ta ki ergenlikten kurtulup giyim kuşam tarzımı değiştirene kadar. Gelip geçici bu işler bence.
özgüvensizlik belirtisidir.
Size bakmıyorlar mı ya? Bana bakıyorlar.
Gerçekten bakıyorlar. Çok dikkat çekiyorum galiba. Misal kütüphanede sağıma soluma baksam herkes bana bakıyor amk.
Karanlıkta yürürken arkadan yüzü mat ve silent hill filmindeki gibi afedersiniz götü göbeği ayrı oynayan bir yaratığın size fısıltıyla yaklaştığı hissesine kapılıyorsanız yalnız değilsiniz kardeşler.
0:00 0:04
Televizyon psikolojisi.
tebrikler. mis gibi türk kızı oldunuz.
baksınlar ne olacak ki denesi durumdur. insan kendisiyle barışık olmalıdır.
Olur öyle arada en yakışıklı biziz fazla şeetme..
Büyük boy Valiz taşırken hissettiğim his.
Ekseriyetle kadınlarda görülen hissiyat.
Bu durum kadınlarda, kendini beğenmişlik. Erkeklerde Abazalık olarak açıklanabilir.
rahatsızlık verici bir şekildeyse mıknatıs gibi bir histir. bu hissi yoğun yaşayanlar kendine baktırır, ama bu hoşlarına gitmez. sürekli bana baksalar şeklinde bir alana sürüklenecek işlere girişerek tersinden abartıp yürümek, olayın üstüne gitmek haricinde ciddi bir çözümü yoktur. korkular kaçınarak değil yüzleşilerek, deneyimleyerek aşılır.
Arkadaşlar kimsenin umrunda değilsiniz o kadar şeyapmayın. Bu his geldiğinde kaldırın kafanızı etrafınıza bakın. Yeap.
otobüste osurduğumda hissettiğim durumdur. ya biri çıkıpta;
''nabiyon lan hayvan'' diyecek diye panik oluyorum.
mal mısınız amk asosyalleri. gidin iki tekila için dediklerimin hissi.
(bkz: sosyal fobi)
Bundan kurtulmak için önce çevrenize siz bakın.
Bana da olan sikimsonik hissiyat.

(bkz: anksiyete)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar