bugün

başka kıyafeti vardır.
(bkz: Steve Jobs)
şahsımdır. sürekli elbiseler almayı mantıksız bulurum. birilerin sizi güzel görmesi için yırtınmak bana mantıksız geliyor. giyecek bu altı üstü. aldığım zaman her şeyden 3-4 adet alırım ve eğer sevdiysem yırtılana kadar giyerim. her gün aynı erebyss, her gün aynı!

bu tek tür giyinmenin bir başka iyiliği de, çevredeki insanların sizi fakir sanması. paranız için "kanka" olacak tiplerin yanınızda bulunmaması da muhteşem bir artı.
üşengeç tiptir.
benim efenim böylece sabah vakit kaybetmiyorum.
(bkz: minimalizm)

Belki "tip" dediğin modaya uyuyordur. Malum minimalizm moda şu sıralar.
benim. çok da seviyorum. kıyafetlerle kalite belirleyenleri soyduğunuzda üzerinde duracak bir şey kalmıyor.
Giyilebilir demek o kıyafette kendini çok rahat hissediyor olabilir. Belki aynısından çok almıştır hemen önyargılı davranmamalıyız.
en azından bitebilecek bir şey olan zihin gücünü kıyafet gibi günlük şeylere harcamıyordur, farkında değildir belki, belki de parası yoktur.
koyu renkli kıyafetleri tercih eder.
(bkz: Albert Einstein)
Einstein bu takıntısına sebep olarak ise “Değişik kıyafetleri bir araya getirerek harcayacak zihinsel zamanının bulunmamasını” göstermiş.
kişi bu kıyafetini kendine çok yakıştırır. güzel göründüğünü sanar ama bu düşünce insanlar üzerinde 3 gündür. 3 günden sonra ezik konumuna düşer.
Bana göre temiz olacaksa sıkıntı olmayandır ama biraz zor gibi.
bağımlıdır... çıplak olmalı bazen.
tek düze yaşamayı seven kişidir.
Belki de giyecek ikinci bir kıyafeti olmayan insandır kim bilir.
hep heves edip bir türlü yapamadığım hareket...
Birbirinin kopyası siyah tişörtlerim ve sweatlerim olduğu için hep aynı şeyi giyiyor gibi görünüyorum. Umrumda mı, hayır.
Kıyafet seçim derdi yoktur, kafa rahatlatır. Yakıştığını düşündüğü şeyden insanın sıkça giymesinde de hiçbir sakınca yoktur