entry'ler (12)

işsizlikten belediye binasını kurşunlayan adam

biraz empati kurduğum zaman adama acıdım, düşünsene 3 senedir işsizsin, 3 tane çocuğun var, bu kadar zamandır işsiz olan adamın borçları, eğer adam gerçekten bu sebeple yapmışsa diyecek bir şey bulamıyorum.

sözlükteki hiç bir entrynin siklenmemesi

genellikle yeni üye olan yazarların başına gelen durum.

kürtlerin çirkin olma sebebi

Allah (c. c) o şekilde yaratmış, genetik etkide vardır tabii ki.

kocaeli darıca

Yaklaşık on üç senedir yaşadığım ve hala iyi bir yerde mi, kötü bir yerde mi, yaşıyorum sorusunun cevabını kendimde bulamadığım ilçedir.

yazarların pişmanlıkları

Keşke sevdiğim kadının başkasını sevdiğini öğrenmeden önce ona kendisini sevdiğimi söyleseydim gibisinden bir pişmanlıktır bana göre.

huzur veren şeyler

Olmayacağına kendimi inandırdığım bir işin olması durumudur, örneğin lisede tam sınıfta kalacağıma kendimi inandırdığım anda dersinin kredisi yüksek olan bir hocanın sözlülerimi hakettiğimden fazlasıyla yüksek girerek sınıfı geçmemi sağlayan ve benim bunu öğrendiğim andaki durumdur.

sigara kullanmayan yazarlar veritabanı

Yaklaşık bir senedir içinde bulunduğum ve gayet mutlu olduğum veri tabanıdır.

kurusıkı tabanca

" Ses pırre, icraat tınne. " cümlesinin karşılığı olan metal parçasıdır.

sürekli aynı kıyafeti giyen tip

Belki de giyecek ikinci bir kıyafeti olmayan insandır kim bilir.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Erkeklerin hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını bilen kadınlar yerine küfür ağzına yuva yapmış, kendisini her ortamda küçük düşüren kadınlar seçmesiyle hemen hemen eşdeğerdir.

godmorning varken selamünaleyküm diyen tip

Herşeyden önce Allah'ın selamını ingilizce bir kelimeden daha üstün tutan insandır.

unutulmaz film replikleri

Beni hapiste vurdular ölmedim. Hastalandım bi ciğerimi orda bıraktım gene ölmedim, çok dövdüler beni kan kustum ama ölmedim, yaşadım, seni bir kez daha görebilmek için yaşadım. Şimdi bana dediler ki; kimse sesini duyamıyormuş. Susmuşsun. Benimle de konuşmayacak mısın keje. Sesini duyamayacak mıyım..?