bugün

hayatımızdaki bir eksikliği tamam eden icat.
tam çüke gelen kısmı tekmelik gibi olan külottur.
her türk erkeğinin hayatında bir defa kullandığı külottur.
normal külodun içine bir tas yada kutu koyulmasıyla da elde edilebilir.
Sünnet olduktan sonra alınabilecek külotlardandır. Bir çüke yaramamaktadır.
Bizim zamanımızda yoğurt kovası vardı amk.
liselileri ortaya çıkaran külot.

biz tas koyardık.
kulot mu, sunnet gomlegi mi? lan ben 6 yasinda bir hafta etekle gezdim tum koyde. anane alacagin olsun.
3 gün sünnet gömlegi ile gezdim sonra kilot giydim giymez olaydim bir yapisti amk zar zor çikardilar iseyemedim yarim gün.
(img:#1900770)
Sabah sabah karşıma reklam olarak çıkan anlam veremeyip araştırdığım şey jxjdjdjdj.

Bu ne aq.
darbeye karşı duyarlı, kot altına çorap sokmayan bireylerin önden iri gözüksün diye kullandıkları külot çeşidi.

yani bakmayın sünnet adı altında bamyalar da nasiplenmekte.
inanmayan medikalcilerle görüşebilir.
facebookta trendyol reklamı olarak çıkan değişik dalga dümen koruyu alet.
Yeni nesilin çükü kıymetli.
Benimkine yatarken şapka koydular.
Gezerken etek giydirdiler beyaz. Ama uzun etekti ayak bileklerime kadardı, namuslu çocuktum.
sunnetten sonra etek giymis biri olarak bana viz gelir. getir onu da giyerim amk, tum koyde etekle dolasmisim ben koyar mi bana.
Yüzyılın icadı çok çektik biz yapıştı dona çok uğraştık artık olayı çözmüşler.
(img:#1900772)
Yalan yok böyle aradım.

Siz etek giymeye devam edin.
Yarın sünnet olacak olan yeğenim için alınmış külot. Ben hayatımda bunun kadar komik bir nesne daha görmedim. Kim bulduysa aklıba sağlık yazık çocuklar rahat etsin.
Genellikle geniş olur ve acayip bir şekilde rahattır. Aslına bakarsanız Bazı sünnet adaylarına yoğurt kovası koyuyorlar o daha bir utanç vericidir.*
suspansuvar'dan esinlenildiğini düşündüğüm, büllüğü* kesilen er kişinin nekahet dönemini rahat geçirmesi için üretilen iç çamaşırı.
bende yoktu üstünü sünnet şapkasıyla kapatmıştık.