bugün

arkadaş kaç haftadır başlık düzelt butonu bozuk, bir allahın kulu şuna bi el atmıyor.
gerçekten bu aralar çok sıkıntılı.
sen yine başlık düzelt butonunu bulup bozuk olduğunu anlamışsın, ben 10 senedir açtığım başlığı silerek düzeltiyorum.
başlık düzelt butonunu mu varmış. oğlum ben boşuna yaşamışım lan.
Mod neydi? Mod yoktu.
vay başıma, buton varmış.
dün kısa süreliğine de olsa sahiplenilmiştir. feryat ettik 15 gündür kimsecikler yok üşüyoruz gençler dedik. sağ olsun moderatör arkadaşlardan birisi geldi yarım saatliğine az da olsa çeki düzen verdi.

o butonları falan filan unutun adamlar bizim karma puanlarını bile yediler geri de gelmiyor. mesajlara girip cevap yazamıyorsun gelen mesajı açmadan geldiği gibi okuyup cevap yazabiliyorsun diyaloğun tamamını alt alta göremiyorsun. medya/fotoğraflar kısmında 2. sayfaya geçemiyorsun en son görsele girip oradan sağa tıklaya tıklaya devam etmen gerekiyor. hani sözlüğün sahibi ve birkaç moderatör yazılımcı olmasa yadırgamazsın ama işin içinde olan arkadaşlar bunlar onlar nasıl ve neden düzeltemiyor anlamıyorum.
amın bitli ve sidiklisi tatlı gelirmiş insanoğluna nedeni bu mel reyiz.
ortada aleni duran boklardan rahatsız olmamışlar ama tükürüğü uygunsuz görüp silmişler...
hastalıklı kafa...
Başıboş sözlük sorunu. Sahipsiz sözlükler uyutulsun.
bi ara sidikli külotuyla sikini gösterip adalet dağıtan bi sahibimiz vardı o da yalan oldu.
Sahipsiz sözlüğün batması haktır
Sen sahip çıkarsan sözlük batmayacaktır.
Şaka lan. Batarsa batsın,zerre sikimde değil. Zall bu kadar piçi,ottostop çocuğunu buraya doldururken düşünseymiş.
Ne güzel işte. Istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz.
Bence öyleymiş gibi takılıyorlar,bende olsam öyle yaparım.
bir gecede sahipsiz kaldık...
Ay götüm.

Ottostop çocuğu vâaaay.
Kaderine teslim edilmiş... Son evrelerini yaşıyor, can çekişiyor resmen. Yazık!
Sahibi ismail,modları ve yetkilileri safilin olan sözlük sahipli olurmu?