bugün

insanların ibadet eder gibi takım tuttukları gerçeğini görmezden gelerek, devamlı futbol hakkında, entryler açılıp dozun kaçması.

yıllar sonra sözlükte çöplük oluşturacak, geçici durumların taraftar gözüyle sözlüğe yansıtılması.

futbolla ilgili açılan entrylerde, başlıktan koparak kendi takımlarını savunmaya çalışan yazarların cevap vermesiyle, sözlüğün futbol foruma haline gelmesi sorunsalı
(bkz: yok böyle bir şey)
büyük yanılgıdır. futbol her gün güncellendiğinden, futbolla ilgili entryler girilmesinin ortaya çıkardığı, yanılsamadır. futbol tartışmasıysa, her yazar aynı takımı tutmadığından, şaşırılmaması gerekendir.
yüzyıldır sözlükte "sözlük ün xxx forumu olması" tarzında başlıklar açılır. bir tanesi de gerçekleşmemiştir.
(bkz: burası ulusözlük alayına gider)
an itibariyle gerceklesen durum.
(bkz: hepimiz kardesiz bu ofke ne diye)
(#1640141)
(bkz: önce onlar ba$lattı)*
(bkz: uludag sozluk ten soguma nedenleri)
hayatımın %33.3 filan diyebileceğim bir branş olmasına rağmen abarttığımızı kabul ediyor ve futbolla ilgili entry girmemeye söz veriyorum.*
darbe soylentileri ciktiginda sozlukte darbe nitelikli entarilerin artmasi, ya da ne bileyim cumhurbaskanligi secimleri yaklasinca siyasi entrylerin artmasi kadar normal karsilanmasi gereken bir olay, nitekim futbolumuzda an itibariyle onemli gelismeler yasanmaktadir.
beni rahatsız etmeye başlayan durumdur.
kayda değer bilgi, eğlence veya sanat değeri güdülmeden yazılanları sadece yazarları okuyabilir.
derbiden bir gün sonra yaşanması olası durumdur. geçmesi max. 2 günü alır. kimsenin telaş yapmasına veya sözlükten soğumasına neden yoktur.
http://www.sporsozluk.com/
gündemi takip etmektir.
nasıl tüm gazeteler, haber siteleri bu derbiye geniş yer ayırdıysa sözlükteki durumu da normal karşılanmalıdır.
(bkz: yok öyle bir şey)
(bkz: bizi bu hale getirenler utansın)
an itibari ile

(bkz: oha fenerbahçe)
(bkz: lig şampiyonu olmayı son hedef sanan takımlar)
(bkz: galibiyetin teri bile kurumadan maça çıkmak)
(bkz: galatasaraylı olmaktan gurur duymak)
(bkz: fenerbahçe duruşu)
(bkz: şeref tribünü)
(bkz: fenerbahçe nin galatasaray ı yenemediği branş)
(bkz: 19 mayıs 2007 galatasaray fenerbahçe maçı)
Boş konular hakkında açılmış sabır tüketen başlıklardır.Gereksizdir efendim germeyin beni yani bizi.
sadece çok önemli maçlar veya final maçlarında söz konusu olabilecek hadise.
(bkz: hay sıkıyım tuttuğunuz takımı)
bir erkek olmama rağmen sıkan durum.
başlık konusunda sorunların nedeni olarak yazarların futbola ve tv ye yönelmesi sonucudur.
olayın ergen kitleyle ilişkilendirilmesi de bu durum kadar komiktir.

entrylerin altında yaş yazıyor zaten.