bugün

haydi kolay gelsin dediğim beyan. zaten en yakışıklı ben değilim.
adi karı ile sevişecek yazar aranması duyurusudur.
benimdir. ama ben seninle sevisirmiyim iste. tabiki hayir.
yekten kaybettik. sempati falan da kistas degil demek. o halde öl soad.
Ya oğlum bi siktirin gidin trollemeyin ortalığı ya,gidin parklarda gezin,sinemaya tiyatrolara göz atın,spor yapın,balığa cıkın bi gidin hava alın topraklanın ya.götünüzün üstünde otura otura düşünmeyide onla yApar oldunuz.bir huzur verin amk ya.
lan amk yaşınız daha genç. Gidin gezin amk. Ya da löl oynayın löl. Trolleyeceksen de kaliteli trolle. Egonuzu mu tatmin ediyorsunuz, ne bok yiyorsunuz amk?
açık sözle yetişkin kız beyanıdır. helal olsundur.
Benim her gün 5 ekmek yiyorum,iki de kola içiyorum, bir de hacı yağı sürüyorum.
görsel

bulursan seviş derim.
adres ver geliyorum.

--spoiler--
http://galeri3.uludagsozl...kekleri-gelsin_211002.jpg
--spoiler--
Adam madam demem kayarım diyenlere çağrıdır. Üç beş tane var ayırmazlar, sebeplenirsin arada sen de koçum.
burada da prim yapmaya çalışan ve ününe ün kattıktan sonra siktiri çekecek bayan yazarımızı görüyoruz... tanımı da alta koyayım mod abiler kızmasın

tanım : yakışıklı biriyle sevişmektir.
Sapik, deli, manyak, namıssız, arssız, vicdansız, manasızz, kişi beyanati.
en akıllısı kimse onla seviş belki çocuğun akıllı olur denilesi.
bu kişi ben değilim. ben olsam bile böyle çağrı yapan kadının amına koyayım zaten.
Sıraya geçmesi gereken yazarın iddiası.
kaydını alayım.
Bakın ergenler bu yazara bok atmadan önce hakket bi dinleyin...
Teklifi mantıksız değil... Sonuçta damar onun kan onun, meme onun am onun... RastlamDığım olay değil, çoğunuzun yaşı imkAnları sosyal Statüsü elverişsiz olsa da sevişme diye bir realite var, zamanla anlayacaksınız ve hatun kişisi bu Mücadele'de hep +1 pozisyonda Başlıyor... Atatürk seçme ve Seçilme hakkını siyasi olarak vermeden önce Sevişme olarak yüce Rabbim Türk tarafında hatun kişilerine bu HAKı bahşetmiş zaten ve bu Kullanıcı Da harun abi olmayabilir ve sevilecekse şu salak platformdaki en taş adamı Arıyor olabilir.... Bok ayıp yalandan cool yapana kadar eliniz ayağınız düzgünse bi şansınızı deneyin de tecrubesiZ fakat acar korkusuZ bir hıyara kalmasın hatun yazık !!!
kendisi kim bilir nedir diye düşünülesi.
harun abi degildir. fakat instagrami mevcut olandir. yaklasilmamasi gerekendir.
Gerçek hayatta tam bir enkaz olduğu için yanına kimsenin yaklaşmadığı, son kez şansını sözlükte denemeyi isteyen sapık yazarın beyanı. (bkz: Ezik)
herkesle sevişilmez. hele ki sırf güzel ve yakışıklı diye.
inanma seni sikecek.
ya o senle sevişmezse?

ver ergenlere nasiplensin çocuklar.
işte bunlar hep seks.
Paradise05 diye biri vardı, onu da böyle götürdüler işte..