bugün

iso 9001 belgeli yazarlardır.
Hüso 9003 ve maho 3001 belgeleri de vardır.
sence de bir ihtimal daha yok mu, bence var.
Baris hemen simdi’den sonrasını okumadığım liste.
yeni olduğum için beni bu listeye dahil etmediniz herhalde.
Erectov var lan orada geçersiz bu liste.
Ulan yokum yine ha.
Kpss sınavı şartı var mı bu listede?
“De ki onlara bizi unutanları biz de unutacağız. Ancak bizi hatırlayanlara cennette jartiyerli huriler duble porsiyon kokoreç, arjantin bira, midye dolma servisi yapacaklar.” - kokoreç suresi 2. Ayet.

(bkz: teessüf ederim)
itiraf ediyorum ctrl+f yapıp nickimi arattım sayfada. nasıl bir yalnızlık çekiyorsam artık.
bu listede yer verdiğim yazarlar tamamen subjektif bir bakış açısıyla değerlendirilmişlerdir. gözlemlerim dahilinde listede olan arkadaşların çoğunun sadece iyi bir yazar olmadıklarını ve iyi bir okuyucu olarak da sözlükte varlığını sürdürdüklerini biliyorum. üzülerek söylüyorum ama aramızda götü kalkmış, bencil ve kendini beğenmiş yazar bi hayli yoğunlukta. listede olan arkadaşlar kaliteli bir yazar olmakla beraber çoğu kişilik olarak da gönlümü kazanmışlardır. bu arada aklıma listeye yazmayı unuttuğum yine gönlü zengin olan bi yazar arkadaş geldi. (bkz: yasar ustaa) seni özel yazdım kardeşim.
şeyi merak ettim yalnız baris hemen simdi denen şahsiyetle bir arada olmaması gereken çok kaliteli yazarlar var listede. enteresan.

Listenin %60 ı bu başlığın yazarı.
(bkz: hasmet ibriktaroğlu)
Bir liste. Bir yazar kendi görüşünü listelemiştir. Gördüğü Bildiği tanıdığı takip ettiği sevdiği yazarları içeriyor olabilir. Saygı duyulur fakat Kesinlik içermez. istediğimiz kadar liste yapsak da mutlaka listeye dahil olmayanlar, illaki gözden kaçanlar olacaktır. O yüzden liste yapmak da sivrilip göze girmeye çalışmak da objektif değil subjektif içerikli bir perspektif (bakış açısı) olacaktır. Neticede kişiseldir ve ancak şahsı bağlar. Şahsi kanaatim; Ayrıca sözlüğe emek veren onca yazar çizer kardeşe de ayıp edilmiş olur ki çünkü belli kriterlere tabi tutulmuş kalite değerlemesi, özünde çok çeşitlilik, renklilik ve çok seslilik ilkesine aykırıdır. Kaliteyi belli bir kalıba sığdıramazsınız. kalite özgürdür ve listeler üstüdür. Liste Kalite klas ve karizma üzeri o kadar çok insan var ki burada pek çoğumuzun haberi bile yok. Bila nihayet bu konuda nokta da koyamazsınız, zira kimin nereden gelip ne zaman nasıl yazıp ne söyleyeceği de hiç belli olmaz.
Böyle kaliteli listeyi de sözlüğü de sikerler. Ben yatıyorum.
(bkz: yine bir liste ve ben yokum)
"Kaliteliyim" iddiasında bulunanlar baya içerlemiştir ha.

Deli misin oğlum ne kalitesi? Sol framenin yüzde 45'i am, göt, meme, diğer yüzde 45'i trol, geriye kalan yüzde 10' dan o kadar çok nick çıkmaz lan. Bi yanlışlık var amk.
https://youtu.be/Ezew3pJ4jvI
1. Tibalt
2. Tibalt
3. Tibalt

Olarak decam edecek listedir.
Ne listeymiş arkadaş iki gündür dönüyor. milletin üzerine bu kadar da gidilmez ki canım.
sağ alt köşeye bir arama robotu koyun da ordan aratalım ismimizi, sıralı liste ne la gazete kağıdı gibi.
Online durumunu gizleyenler ağlıyor yazmaya gelmiştim ama boşa gelmişim. Gideyim bari.

içinde bendenizi barındırmayan liste.
sen kimsin amk kertenkelesi bu listeyi yapma hakkını nerden buluyorsun ayrıca hilmi abin nerde.
içlerinden 1 tanesi tanıdık gelen liste.

ayrıca kalite kriterleri nelerdir?

puanlamayı yapan jürinin listedeki kişilerle yakınlık durumları nedir?

şeffaflık sıfır.
hepsi silik yese hiçbirinin yokluğunu anlamayacağım liste.
Benim olmadığım hiç bir listeye itibar etmem.