bugün

sözlüğü bırakacak yazarın bir isyan cümlesi. burayı geleli çok zaman oldu. gerçekten çok iyi dostluklar arkadaşlıklar edindim. herkese teşekkür ediyorum. ancak artık bu sözlükte durmanın zaman kaybından başka bir şey olmadığı kanısına vardım. sözlükte bir sürü pkk sempatizanı var. atatürk düşmanı insanlar gırla gitmekte. moderasyon da bunlara seyirci kalmakta. moderasyonun adam kayırdığı da kulağıma gelen bilgiler arasında.
burada çok şey öğrendim. gerçekten çok güzel insanlar var.onlara çok teşekkür ediyorum. ama artık ben gidiyorum. belki sözlük birgün düzelirse geri gelebilirim. herkese hayırlı işler. teşekkürler. istemeden de olsa kalbini kırdığım arkadaşlarımdan özür dilerim. herkese teşekkürler.
(bkz: gollerimi açeydim böyle iki yena getme deyeydim)
sakın yapma, burada ne kadar pkk sempatizanı, atatürk düşmanı varsa onlarla savaşa sonuna kadar devam et bu meydanı sakın onlara bırakma onlar birşeyler yazabiliyorsa sen hayli haylisini onlara yazıp hepsini göt edebilirsin.

mesajı gönderilebilecek durumdur.

edit: ne oldu pkk piçleri, atatürk düşmanı hıyarağları rahatsızlık mı hissettiniz ?
(bkz: istifa ediyorum moderatör bey)
(bkz: allah çarşına pazar versin)
(bkz: isyanım var ulan)
(bkz: oynamıyorum işte)
(bkz: açaydım kollarımı gitme diyeydim)
sözlükler, adeta yaşamın aynası gibi. dolayısı ile günlük yaşamda ne varsa onlarda da o var. bırakıp gitme kolaycılığı ise hiç bir sorunun çözümüne yardımcı değil.
sözlükte ense traşı gösterme yöntemi.
bu başlığın tuttuğunu görünce muhtemelen gitmekten vazgeçecek yazar. *
(bkz: sözlüğü bıraktığını duyurma merakı) şu şekilde son bulacaktır. üzdüysem özür dilerim. kırdıysam affedin. selam olsun bıdı bıdı.
şu giderken 'ben gidiyorum yea' yazılarına hasta oluyorum hemen açıp ismail yk'dan 'git hadi git' şarksını dinleyip ağlıyorum ve el sallıyorum umarsızca.*
sebebi ile birlikte, yaşamdan intihar etmeye benzeyen karardır. burada "pkk sempatizanları var, atatürk düşmanlığı had safhada" demek, gerçek hayatın bundan farklı olduğunu iddia etmektir ki külliyen yanlış olur. böyle bir hayatın amına korum diyip tetiğe basmıyorsanız, sözlükte ibibikler çok oldu bırakıyorum demek çok saçmadır.

ama yine de görüşmek üzere, geri döneceksin.
sessiz sedasız yapıldığında naif, yerinde bir eylemdir.
malesef kastettiğin kişilerden çıkman için sözlükten kaçman yeterli olmayacak. çünkü onlar aramızda.
(bkz: bırakacak adam sözlüğü bırakıyorum diye yazmaz)
(bkz: ok süre tutmaya gerek yok o zaman)..
(bkz: daha karpuz kesecektik)
madem gidiyorsun bize sensiz kalmayı öğrette git. (bkz: swh)
(bkz: allah a emanet ol kardeş)
(bkz: kim osurdu lan)
(#8722090)
(bkz: son kararınız mı)
bırakırsan, çeker gidersin, anlam bu tarz konularda susmadadır, bır bır gidiyorum o bu şu diye ağlanmak, ilgi çekmece içeren şovdan başka bir şey değildir.