bugün

abazanlıktan sıkılan, cinsel seks yapma amacıyla gelen tiptir. doğru gelmiştir. efenim, her gün bir kadın yazardan sevişme teklifi alıyorum. hangisine yetişeceğimi şaşırdım. bünye de bir yere kadar.
cinsel olmayan seks nasıl oluyor merak ettirendir. *
+kamil bak şimdi bak napıcam...
-bakıyorum abi...

Kız geçerken çelme takılır...

Ve karı kız düşürme eylemi başarıyla sonuçlanır.!!
*
yaşı 20 den büyükse bu erkeğin, hevesini kırmak istemem ama benim gibi kaşarlar için burada tüm kızlar sümüklü bir çocuk sadece.
mantıkli insandır. denendi ve başarılı...
çaresizliğin dibine vurmuş insandır. burdan kız mı düşürülür lan.
sözlükteki kızlar mühendislik fakültelerinde ki kızlardan yakışıklıdır.
tam isabet yapan insandır.
Ayip eden yazardır. Ayip ulan seks mi burasi?
sözlük kızlarının aptal olmadığını bilmesi gereken insandır. sözlüğü ne sanıyosunuz amk her gün sokakta gördüğünüz insanlar yazıyor burda
aşağılık, her türlü hakareti hak eden iğrenç insanlardır.
Ayıp edilen insandır belki iyi niyetle gelmiştir.mesela ben hanginize zararım oldu lan kız bulamadım sözlükte.
sözlüğe birde cam eklense diye düşünen insandır.
döl israfıdır.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
var öyle tipler allahtan ne mal olduklarını çoğu yazar biliyor da ciddiye almıyordur. çoğunluğu ya dağdan inmedir ya da yobaz taklidi yapmaktadır.
hayata karışıp kendisini kabul ettirememiş bir tutam kamildir kendileri. doğrudur, ciddiye almamak lazım o kamilleri.
adamın dibidir, en azından pasif gösterişli abaza bireylerden daha zararsızdır.
kahveye gitse kız düşürme olasılığı daha fazla.
Orospu çocuğu yazar türüdür. Derhal siktir olup gitmesi gerekir. Omegleye falan gidin sikinizi sallayın ne bileyim.
Sağ elonin bile performansı azal.ası mehtemel yazardır. Yoktur heralde lan
Ork türünden insandır. Karı kız düşürmek için onca site varken gelir burada bizim kafamızı şişirir.
avucunu yalayacaktır.
Takdir ettiğim kardeşimizdir.
Hangimiz zamanında (yaşı benim gibi ilerlemişleri kastediyorum) antoloji senin sözlükler benim fink atmadık ki?
Hey gidi
konsere de karı kız düşürme amaçlı gider, sinemaya da, herhangi bir etkinlikte ilk soracağı soru ' qanqa güzel kız var mı ? ' olur. bunların atası da vakti zamanında ' kız mesenesi ' dilenen tiplerdi.