bugün

üst üste 8 üçlük atmıştım aynı noktadan.
lise son sınıfta sadece 37 gün derse girip sınıfta kalmamak.
tüm yazarlara benden;

görsel
tüm sözlük yazarlarına hitaben gif yapabilmek.
iyi karpuz seçerim.
Aynı anda iki kişinin de kalbini kırmak zorunda kalıcam ne büyük başarı.
bi keresinde arkadaşın bacağından 32 tane kıl koparmıştım.**
bir zamanlar sanal ortamın en çok konuşulan adamlarından biri olmak ve avrasya maratonunu koşarak bitirebilmek bunlardan bazılarıdır.
askerdeyken 503 kişinin katıldığı bir kompozisyon yarışmasından birinci olarak çıkmam.
dirseğimi yalıyabiliyorum.
kısmi integral alabilmek.tabi kısım kısım alabiliyorum.*
formumu korumak adına bugün ikinci hamburgeri yemekten vazgeçtim, nefsime hakim olabildim. kendimle gurur duyuyorum.
arabayı park yerine geriye giderek 1 defada park edebilmek.

yolda hızla yürürken önüne geçen insanlara çarpmamak için ayağını yere basınca fren sesi gibi ses çıkartıp önüne geçen kişileri korkutmak. (sanırım araba fren yaptı sanıyorlar)
bu aralar hastalığımdan dolayı tuvalet kağıdı yetiştiremiyorum burnuma. işin başarısı burnumdaki sümükle balon şişiriyor olmam. ** *
Öss 2009'da ilk 3'e girmişliğim var.
bu gün 142 entry girdim.*
1 dakika aralıksız osurabiliyorum. * *
hiç bir şekilde hiçbirşeyi başaramamış olmak.
aslında büyük başarı...
sakızı ağzımdan atıp 2 sektirip tekrar azıma atabiliyorum.

şahitlerim var.
tam 4 gündür sigara içmiyorum.*
şu öğrencilik hayatımda bir tane belgem oldun diye, 94-95 eğitim öğretim yılında götümü yırtmışlığımdır. atariden bilardodan biraz ödün verip teşekkür almışlığım var aga. çerçeveletip duvara filanda asmışlığım yok hani, giderayak bi belgem olsun isteyişimdendir bu azim. sen tut lise son sınıf son dönem ders çalışmayı öğren hey allahım yaaa! zamannında akıl veren yol gösteren bir büyüğümüz olsaydı şimdi hala okulda olmazdım. garanti meslek deyipte bana öğretmenliği yazdıranın taaa yedi silsilesini... mesleğimin 9. yılında beni öğrenciliğime döndüren başlık sahibini huzurlarınızda selamlıyorum.
tatilde kaldığım otele günlük 100 lira verince içim acıdı. aynı gün rakı sofrasında 160 lira hesabı gorunce nedense içim hiç acımadı. başarılı insan olma yolunda ilerliyorum.
aynı anda sigara içiyor, asiti kaçmadan kolamı bitiriyor, kitap okuyor ve müzik dinliyorum. bazen telefonla da konuşuyorum ve yemin ederim bunları araba kullanırken yapıyorum. geriye kalan trafik kurallarına da uyuyorum.
yakışıklı olmama rağmen yapayalnız olmayı başarıyorum.ayrıca utanıyorum bu halimden.
orta okulda okulumuzun * yaptığı din kültürü denemesini kopya çekerek fulleyip birinci olmuştum.