bugün

5 yıl öncesinden intihar etmiş ölü biri olabilirim ama olamayabilirim de aynı zaman da.

(bkz: beyin bedava)
ihtiyarlamış olurum.
(bkz: ihtiyar delikanlı)
legendkiller: hala efsane öldürmeye devam ediyor, sözlükteki legend kelimesi geçen bütün yazarları katletmekten ağırlaştırılmış müebbet hapis alıp nickinde legend kelimesi geçen son insan olarak yaşıyor.

alkol var mi gencler: otostopçuluk yaparak alkol istiyor, alamayınca da "alkol istedim vermediler, sen depozitolu şişeleri satarsın para kazanırsın dediler" diyor.
yeni kuramı kabul görmüş, dtcf'de alman dil ve edebiyatı bölümünde 55 yaşında bir profesör.
sırt üstü toprak altı.
bu ülkede önünü göremeyen milyonlar varken, yarını karanlıkta insanların gözünün içine baka baka 30 yıl sonranın hayalimi kurulur anasını satıyım.
adamı kabak gibi oyarlar. içine de bade koyarlar.
akşam ne yediğini sorsalar sabah hatırlamıyora yatacaksın.
u fucking disappoint me: babasının testislerinde üretim aşamasındaydı.
hiç düşünmediğim halim. ne gerek var görsem ne bok olucak. hayat ne olacağını kestiremeden güzel.
ulvideadamolacak:izmir'den aldığı yazlığında, oturmuş koltuğa, deniz manzarasına karşı, 46 yaşında...Emekli ve zengin bir otomotiv mühendisi...
cansudiyebiri- onu sevecek birini bulamadı 48 yaşında yaşının yarısı kadar kediyle aynı evde yaşıyor.
65 yaşımda olacağımdan ne halde olacağımı tahmin edememe sorunsalıyla kafamın karıştığı hede.
nasıl değil, nerede olacağımı daha çok merak ediyorum.
(bkz: dünya)
(bkz: ahiret)
sonunda açılmamış bir başlık bulan dur10akadarsaysonrayaz ilk başlığını açtı.
sifrem qwerty: 40 yaşında ve bir torun sahibi.*
öğretmen olarak bir okulda veletlerin gürültüsünü çekiyor halde olmak. emekliliğe az kalacak ama bu sevindirici.
beyaz müslüman 65.nesiller benim başlığıma entry niyim girmesin.
(#10760288)
(bkz: iskelet)
önümde uludağ sözlük gene açık ama üç boyutlu! nası mı? bilmiyorum amk herhalde öyle bişey olur. hatta üç değil 7 8 boyutlu falanda olabilir.

mesela sana biri eksi mi verdi hooop kulağına al lan ibne sana eksi diyecek.

veya haftanın entrylerine girersen zall soyunacak 3 boyutlu halde.

neyse ben ne olurum bilmiyorum allah uzun ömürler nasip etsin cümlemize.

(bkz: 3d zall) *
(bkz: petrol)
baba24: emekli kaymakam, yeni ali rıza bey.
muhtemelen torun torba sahibi olmuş olup. uçan arabamla torunlarımı gezdirirken, ah çekip "bizim zamanımızda" diye başlayan anıları anlatırım.
böyle giderse 30 yıl sonra olmayacağım.
ajda pekkan.
adım, scientia est potentia; sigaraya çok güçükken başladım. tad alma duyum, goku alma duyum, damamen... gayboldu.
göte gelmeden bir kooperatife girip ev sahibi olmak.
edit hal demiş yav, ben hayal sanmışım. halimi sormayın a dostlar.
annene olmuş her seyden elini etegini çekmiş evde oturmuş kazak örüyor. en büyük zevki torunlarıyla vakit geçirmek. damadına hala ısınamadı.**
güncel Önemli Başlıklar