bugün

yedinci nesil yazarcan. biri durdursun şunu.
nickini a perfect circle adlı grubun passive şarkısından aldığını tahmin ediyorum.**
beğenerek takip ediyorum.
"Maybe you're better off this way" diye devam eden, passive şarkısının vurucu kısmını oluşturan sözlerdir. ayrıca bu nicke sahip yazarın tool u da takip etmesi muhtemeldir. ediyorsa gözlerinden öpülesidir.
inci sözlük meraklısı yazar.
gün itibariyle gecen haftanın en beğenilen entrylerine 3 inci sözlük entrysi sokmayı başarmış yazar.
inci sözlükten güzel tespitleri olan yazardır.
(bkz: yaran inci sözlük diyalogları)
(bkz: ohannes lan çok komik)
komik bir nesildaş.
biraz geç olsa da hoşbulduk demeyi kendine borç bilmiş yazar. *
bazen bir bakınızla bile insanları güldürebileceğini kanıtlamaya çalışan yazar.
msn tarzında entryler girdiğimi düşünen yazar arkadaşımız.
(bkz: apc)
çok sevdiğim bir şarkının en can alıcı sözlerini nickinde kullanan yazar arkadaşımız onu burada görmekten hoşnut duyarız.
http://twitter.com/ciziskrayst adresinden followları bekleyen yazar.
hüznünü paylaştığım bir diğer yazardır.(sol frame de görsün adını o da.)
her gün nickaltına bakmayan yazardır.
edit: bakıyomuş.*
(#9540031). sözlüğümüzün, hakkında söylenecek söz bulunamayan emektar yazarlarındandır.
şu sıralar; 1200ün üzerindeki şaheser değerindeki entrynin yaratıcısıdır.
hepsi için tek tek nacizane teşekkürlerimizi sunuyoruz.
a perfect circle - passive şarkısında en sevdiğim sözlerden biridir, eşlik etmesi hoştur.
bir de sözlük yazarıymış, eğer kullanıcı adını bu şarkıdan almış bir a perfect circle severse kendisine merhabalar diyorumdur.
yok tamam şarkıyla alakası yoksa da severim canım.
doğum günü olan yazardır. sırf reklam olsun diye bunu nick altına yazmaktan çekinmez bi de. terbiyesiz.
(#10201367) entrysindeki ekler ile sesli güldürmüştür.
ömer üründül olması yüksek ihtimal olan yazar.

bakınız: (#11001265)
acınıcak halde olan yazarımsı.
a perfect circle - passive şarkısının unutulmaz sözlerinin. şarkı, constantine soundtrack'tır. ayrıca;
(bkz: #10201367) güldürmüştür.
siklenmedigini iddaa eden yazar.
siklenmek isteyen yazar.
nickini ne anlamda kullanıyor bilmiyorum ama seni lanet olası beni hayal kırıklığına uğrattın anlamına gelmekte olan yazar.