bugün

kendini yalnız hissedenlerin ve bunun bir eksiklik olduğunu düşünenlerin sözlükte o piti piti'lerle kanka seçip sonra onunla yakınlaşmaya çalışma girişimleridir. eh muhabeti koyulaştırabildiyse o artık kankası olan bir yazardır.amacına ulaştı. sevinsin hele.
ara sıra olan eylemdir.
Gerçek hayata uygulanmıyorsa bu dostluk üzgünüm asosyalliğin göstergesidir.
daha once yaşadığım durumdur,genelde bu ''kankalar'' kafa dengi olur.
Bir buçuk ay önce biriyle konuşuyordum iyi ki konuşmuşum kimseye cevap vermezdim iyi ki ona vermişim bol bol konuşuyoruz hiç sıkılmıyorum çok iyi biri sözlüğün bana kattığı şeylerden biri .
Güzel bir şey .
Kanka olunca bisey olmuyor ki. Yapabiliyorsan manita yap.
biliriz o kanka ayaklarını.
Benim çok güzel kankalarım var ama paylaşamam.
Sözlükte kankacılığa kesinlikle inanmıyorum. Buradaki yazarlarla dertleşecek olsan, yapacakları ilk şey ss almak olacaktır.
Ben sürekli diyorum da sikleyen yok ki. Gelin Beşiktaş ta bira ısmarlayayım size.
Buranın kankasindan nolur komiksiniz..
beni de düşürün.
geldim geleli bana hep erkek kanka düşüyor amk. bende mi var bir ibnelik acaba diye takkeyi önüme koyup bi düşünmenin zamanı geldi herhalde.

ben de pelinsularla kırılan tırnaklarının, taşan ojelerinin, çok beğenip de alamadıkları o çantanın yasını tutmak istiyorum belki. neyimiz eksik mastor'dan ha???? memeyse en kralı bizde var.
hanimiyi hakao kız bence aldanmayın öyle yazdığına takkeyi önüme koyup düşündüm dediği de ikizlere takke..

ayıkss:d