bugün

istifade edin bence. Arı bile çiçeğin bokunu püsürünü s.ktir edip ihtiyacı olanı alıyor. insansın sen ulan azcık aklını kullan...
Böyle giderse benimde yapacağımdır.
+ bitti mi?
- bitti !.
+ siktir git !
Diyaloğuyla son bulacak eylem.
Adamlar gidenin arkasından ağlayacak olsa istatistiklerde son (uçurulanlar) diye bi yer olmazdı.
(bkz: bir kez daha düşün)
istifa dilekçesinin nereye verildiği merak edilmektedir.

(bkz: buralardan hemen gidesim var)
aynen şöyle ve böyledir; yazmakta gurur duyduğum uludağ sözlük bünyesinden an itibariyle yazarlığımın sona erdirilmesini arz/rica ederim, saygılar.
yapmayı düşündüğüm ama bir türlü eyleme dökemediğim eylem.
iki gün sonra, sözlükte unutulacak olandır.Kimse hiçbir konuda, vazgeçilmez değildir. Dizilerle meşhur olup, dizi bitince hatırlanmayan ünlüler misali olacak kişidir.
Gökkubbe de söylenmemiş söz kalmasın diyenlerin yarattığı iğrençliğin bıktırıp yapılabilmesi mümkün eylemdir.
tazminat veriliyosa ben kovdurturum kendimi hacı. evde fatura borcu adam başı 100 tele amk.

sahibinden acil satılık böbrek.
(bkz: bonservisim elimde)
şakirtlerin, atatürk düşmanların sayısı daha da fazla artarsa bir gün gerçekleştireceğim eylemdir.
sözlük moderatörlerine bazı kararları almadan önce çok daha iyi düşünmelerini gerektiren eylemdir.
beyinlerini geliştiremedikleri için başka uzuvlarını geliştirenlerin değil yazılarını okumak başlıklarını okumaya bile tahammülün kalmadığının göstergesidir.
her yigidin harcı değildir vesselam. hele daha çaylaksanız bu çok uçuk bi noktadır.
sözlük inci ye dönüşmeden önce yönetimin müdahale etmemesi halinde daha cok yazarın edeceği istifa.
+ sözlükten istifa ettim anne.
- evladım tazminatın ne olacak peki?
+ öff anne...
an itibariyle yaptığım hamledir. bu ne lan sabah akşam am-göt-meme ; am-göt-meme böyle sözlük mü olur. en son şu beyinsizin yazdığı entry'e bakın (#7309222)

getir liseli tanıdıklarını da vuralım diyesi geliyor insanın. böyle insanlarla aynı platformda yazmak akıl karı değil. sol frame'deki rezilliğin bini bin para. bunlar siktir olup gitmeyeceklerine göre ben istifa ediyorum arkadaş.
(bkz: sozluk formati)*
istifa ettim ama tazminatımı da istiyorum diye bir yüzsüzlükle de sürdürülebilecek durum.
neden her sözlük açışımda bir entrym siliniyor anlamıyorum. sırf bu yüzden bunca güzel olaya veda etmek zorunda kalmaktan korkuyorum. herkes ne düşünüyorki bu konuda... bi bilsem.
(bkz: kovulmadım ben istifa ediyorum)
(bkz: aldatilan kadin)
daha iyi bir sözlükten teklif alındığında yaşanabilecek durumdur.