bugün

Vitaminsiz yazarlardır. Düşürmekten kastım seks değil illaki. Oturup bi yerde bi kahvede mi içemediniz be? Yazzzzuuuhh...
yazık la onlara kimin çocuğuysa .
yoktur. arkadaşlar hangi çağdayız lütfen.
(bkz: ben)
Selamm...

Ayıp bir eylem olduğu için bunu hiç düşünmemiş yazarlardır..

Saygılar.
Entryi giren yazar bu yazarların arasındadır, acıklı bir durumdur.
galiba birazcık saf yazarlardır.

arkadaş ben bile düşürdüm zamanında.

hatta iş ciddiye bindi evlenecektik falan.

tam nikah tarihi almaya gittiğimiz zaman bu bana "adgg sana bir şey itiraf etmem lazım" dedi.

sonra çıkardı vurdu masaya.

masa ortadan ikiye ayrıldı.

"olsun ya o kadar kusur kadı kızında da olur" dedim ama sonra düşününce "olmaz" dedim.

yoksa evlenmiştim şimdiye.
Eşcinsel eğilimleri olan yazarlardır.
Sözlüğe vakit geçirmek için giren yazarlardır.
düşürmeyin çocukların bir tarafını kırarsınız.
Kullanılan tabirden de anlaşılacağı üzere,başarıya ulaşamayacak yazarın ütopik beyanıdır.
işin ırbını bilmeyen yazarlardır. bazı kelimeler vardır kızlar onu okur okumaz mesaj çeker mesela.

deneyelim;

(bkz: tıytıl)

arkadaşlar okudular. mesaj çekmeye başlarlar şimdi. edit için dönerim. buraya bir sürü kız nicki yazcam. evet efendim.
Kız kaldirmak için bu tarz sikimsonik ortamlara ihtiyaç duymayan zaten gerçek hayatta her istediğiyle yatan playboy ruhlu yazarlardır. Ya da şişko ve asosyal kızla konuştuğu an boşalan oyun oynamak ve sözlüğe girmek dışında bir şey bilmeyen tiplerdir.
halbuki biz dusmeye bu kadar meyilli iken.
hayret verici.
Çok bir şeymiş gibi bir de yazanlar var. Birbirine tavsiye verenler eğer yaptıklarınız doğruysa kınıyorum sizi ya yuh. insanlarla oynuyorsunuz resmen. Saf saf inanıyorlar bir de size.
önümüzdeki entrylere bakıyoruz artık.
Ben düşürmem kucaklarım... Çünkü bu konuda yeteneğim var kısmet kır düğünü olacak ve Türkistan Dağı'nda yada Buhara olabilir.
sözlükten kız düşürmeye çalışmak ergenliktir abazalıktır.net !
ben değilimdir. ben de 11 tane düşürdüm ve buluştuk. ama malesef ki hepsi erkekmiş.
olsun şimdi her hafta 12 sap halı saha maçına gidiyoruz.
olm manyak mısınız? Sözlükte kız mı var.*
lezbiyen değillerdir.
Ne kız düşürmesi babam. Biz hep doğruları yazmanın peşindeyiz.
benimdir.
denedim olmuyor.
oturduğu sandalyeyi çekiyorum yok.
çelme takıyorum yok.
oysa ki bize sözlük kız düşürme yeri demişlerdi.*

(bkz: kafan güzelmiş kardeş)
düşüyormuymuş, hiç denk gelmeme durumsalı .
Sayısı bol olan yazarlardır.

Amaç ille de kız düşürmekse, ben bir instagram turuna çıkın derim. Orda ki şans burdan çok yüksek. Ama direkt seks içerikli mesaj atmayın. Bir şikayet söz konusu olabilir. Kız istiyorsa ve sizde hoşuna giderse, olur. Ama tipiniz bir boka benzemiyorsa hiç girmeyin daha iyi. Evet.
Düşürmeyi gerçek anlamda kullanma esprisi yapmayan kaldı mı?