bugün

Bende evlenmeyi düşünüyorum eğer varsa öyle izdivaç düşünen Uludağ sözlük helal süt emmiş kız veritabanından yeşillendirirse sevinirim.
valla üremeyeceğinize söz verirsen ben çeyreğimi takmaya gelirim kayra'cım.
Kınamayın da çocuğunuzdan çıkmasın kınadığınız.

Kayra bence de siz çocuk falan düşünmeyin.

Örneklerini gördüğümüz hadise. Ama yüzde kaçtır kim bilir. Çok düşüktür yüzdesi.
aman aman pu pu aman aman eşhedüenla hay hayır asla asla aman aman kurban olduğum Allah'ım aman aman pu pu öyle bir şey olmasın.
bir sürü var. hatta birini ben tanıştırmıştım 2013 te...hey gidi günler hey...
Kiminle nerde ne zaman tanışacağınız veya işin nereye gideceğini önceden bilemeyiz. Ihtimaller her zaman vardır. Sözlük, sosyal medya, kafe, okul, iş vs bunlar birer araç sadece iki insan birbirini bulduğunda nerde tanışildigi önemsiz oluyor.

T: bir ihtimaldir. Her şey mümkün.
konyalı olmayadı

adolfina olabilirdi.
Şuan çok mutluyummmmm az önce konuştuk ok dedi... Allahım çok mutluyum inşallah allah herkese nasib eder...
Ben de. Damat bohçasına Seher yıldızı don koycam.
Maalesef ben evlenemiyorum hayırlı olsun.
dikkat harun çıkabilir.evet.
Kim olduğunu söylersen birazdan diğer ok. Dedikleri dökülmeye baslar. Yazık.
sen evlenmeyi bayılmak sandın galiba yeğenim.
Oglum buradaki kizlarin hepsi sorunlu. Basina is alirsin. Hayatin kayar. Yol yakinken vazgec.
Yaa kırmayın şevkimi... ayrıca ismini söylemem utanırım
Benimle de evlenin ama olmuyo böyle yalnız kaldım üşüyorum.
Ben zaten sorunlulardan hoşlanıyorum... zaten çok zeki birisi ilk beni trol zannetti geri kabul etti çok mutluyum...
görsel
türkiye'de gay evliliği yapamazsınız.
nikah hollanda da mı ?

görsel
Ya tövbe tövbe nediyonuz kız gayet güzel böyle turuncu turuncu çok güzel saçları olan bir abla... 18 yaşıma gelince evleneceğiz...
nirvanaya ulaşmışsın arkadaşım hayırlısı olsun.
Mutluluklar.
Ya şimdi kardeşim kendi resimleri var kızın böyle çok güzel turuncu saçları var... bide kafirsen gerçekten kusura bakma kardeş dediğim için reis
Allah affetsin.