bugün

yapılan türlü çeşitli şakaların, popülerliğin bi getirisi olacağı düşünülen kızların üzerine atlaması durumunun gerçekleşmemesidir. demek ki neymiş. bir şey yok lan tamam. evet.
önce aynaya bakıp sonra tekrar deneyin.
işgüzarlığa bağlı becerisizlikten meydana gelen durum.
erkeklerin resim koymamasından kaynaklanan durum.
bir avuç entirisine bakmadan karı kız düşürme çabasına giren, populer olmayan yazarların başına başına gelen hadisedir. Populerler de düşüremiyormuş gerçi. Sözlükten kız düşüren varsa söylesin beyler.
çünkü karı kız popülasyonu bu sözlükte yerlerde amk. bunların hepsi amerikan oyunu.
(bkz: armut piş ağzıma düş)
hayata dair çük burkan detaylardan birisidir. evet.
Hayatlarinin her anini sozlukte gecirerek zavalli bir sanal karaktere siginan erkek soylemi.
kendi ortamı bitti sözlük kaldı. kız kalmadı memlekette arkadaş (!).
sözlüğü izdivaç programı sanan ahmakları gösterir.
bir sözlük kızıyla yolda karşılaşmadığınıza dalalettir. zira bir erkek fiziksel avantajıyla rahatlıkla itmek suretiyle o kızı düşürebilir.
sözlükten sikecek kız arıyorumun türkçesidir.

not: eğer bunu yapacaksanız lütfen böyle salak başlıklarla yapmayın. hele hele yazının sonuna o ibne gülüşünü ( * ) hiç koymayın. sempatik olmuyorsunuz amk, niyetini espriye vurarak gizlemeye çalışan abaza bir mal gibi duruyorsunuz daha çok.

ben yedinci nesilim, mk sözlüğünden tek bir kız düşürmeye bile çalışmadım, ne gerek var ki? hayat buradan mı ibaret sanki. ya neyse.. * (bu sefer ki ibne gülüşü değildi)
başına sert bir cisimle vurun. vakt-i evvelinde denemiştim, %100 çalışıyor.
düşüremeyenlerin kifayetsizliği.

ben hem çok can çok tatlış bir dost düşürdüm kız olarak, hem de genel yani.
isteyince olmaz. eskiden istemezdim buluşmak isterledi gitmezdim. Şimdi olay tersine döndü.
Çok düşüyor da devamı gelmiyor.

Genelde hayal dünyasında yaşıyorlar. Öyle kriterleri var ki yani öyle bir insan olsa yer yüzünde peygamber olur dünyayı yönetir, kıza baksan yolda görsen kafanı çevirip bakmazsın.

Gerçeklik algıları yoktur.

Başlık doğru sadece bir düzeltme eklemem lazım normal kız düşürememek daha gerçekçi olacaktır.