bugün

bir kürde bırak hayatı, sanal hayatta bile ben kürdüm beni sözlükte öldürün dedirtebilecek kadar a$ağılık mahluklardır. allahın tüysüz ibnesi, bıyıklı kezosu.
(bkz: şu çılgın türkler)
milletini,milliyetini,bayrağını seven kahramanlardır.
Yaşları 14-18 arası değişen yazar topluluğudur. Bu kadar ciddiye almayın.
pkk propagandacılarına tepki olarak doğmuturlar. o/ heil hitler.
"Irkçı olmayanlar" tarafından küfür yağmuruna tutulan türklerdir.

Sizin ben ırkçılık anlayışınızı da, 7 ceddinizi de...
Irkcı Türkler derken bile kendin humanistmissin gibi davranman ayri ironi . Rahat dursaniz sorun cikmayak ama duramiyonuz ki bilader oldu amk esrari uyusturucuyu sat,yol kes,eskiyalik yap,hirsizlik yap,kacak gecin .... bunlari yapiyorsan sonucuna katlanacaksin oldu gelin bi de bizi sikin amk ezilen edebiyati yapmaktan vazgecin siz kendinizi baskalastiriyorsunuz
ırkçı değilim ama kürtlerin canı cehenneme.
başka ırktan olup ırkçılık yapanlardan farkları olmayan kişilerdir.*
facebookta türkçülere ya sen kürde benziyon diyip kızdırmak kadar eğlenceli bir şey yok ki. burda türk ırkçılığı yapanların çoğunluğunun kökünde kürt var. kütüğünüz orta asya'ya mı kayıtlı amına koyim

edit: ırkçılık eksilemek mi ey yüce bozkurtlar djdhsksh gidin siz ülkücü yemini falan edin ara sokaklarda
Ben ve benim gibileri. Tanrı Türkü korusun! Türke karşı gelenin sonu ibret olsun acuna.

edit: Siz kürtlere eksi atmayı kim öğretti lan.
siktir olup gitmesi gereken, asalak güruhtur. zira ırkçılık hem dinen hem sosyolojik açıdan bir insanlık suçudur. ırkçılık, bir anlamda hitler'i ve yaptığı mezalimleri savunmaktır. ırkçılık efenim, orrospu çocukluğudur.
türk milleti asildir. Sizin gibi kevolar yüzünden yorgun düşmüştür. Ama şunu bilin pkk propagandası yapan ırkçılık taslayan kürtler. O türk milleti bir gün pamuklarınızı bir bir tıkayacaktır münasip yerlerinize.
buraya bir arkadaşımızın sözlüğün en ünlü ırkçılarını yazarak, donuz butonu için bizi aydınlatması gerekmektedir. malum hiçkimseyi bilmiyorum çünkü.
bir insan düşünün ki biri suçsuz yere ölünce ırkına göre üzülsün." benim ırkım en yüce ırktır!" desin.
özünde iyi biri de olabilir bunlar ama yanlış yoldalardır şimdilik. aynı şey tüm ırkçılar içindir. sözlerim tüm ırkçılaradır.sadece türk ırkçılarına değil.
Şehit edilen asker görünce anasının bi yerine kına yakan iki yüzlü şeytan suratlı yavşakların hümanistlikten söz edip sevgi pıtırçina dönüşmeside ayrı bir göt verenlik . Adamların özgürlük anlayışı kendinden olmayanın hayatına son vermekten sokak ortasında insan yakmaktan geçiyor ama ne gariptir barış öncüsü özgürlük kelebeği oluyorlar.
benimdir. Horoz ırkı için canımı bile veririm. Bu yolda ben ve civcivlerim feda olsun.
Vatanımız kümes.
Kümes sağolsun.
Ve biz bu mukaddesatın ulu maneviyatiyla dolu olan gönlümüzü "türk'ten" başkasına kaparız. Bizim kalbimiz babil kulesi değildir . Orada arab'ın çorabın kürdün yeri yoktur.
kayınça fena sinirlenmiş. yok lan ırkçı falan, en azından milliyetçi türkler arasında yok. ha siz milliyetçiliği, ırkçılıkla karıştırırsanız; size oksijen veren ağacın yaprağını...
birgün eryamanda futbol oynuyorum halı sahaya bir tane k rd kekosu geldi ve soyle dedi:

-wolah bende oynamak istirem hewal
ben: gel oynayak

neyse oynamaya başladık bu sefer 2 tane zenci geldi sanırım lübnanlıymışlar. arap degil bildiğimiz zenci yani neyse oynamaya başladık. gavat kilikli 8 pic geldi ve bu sahadan cikin yoksa kotu olur diye rajon kesiyolar.

ben dururmuyum hemen atıldım ortaya silkerim ananızın pekmezli ayçoreğini diye en irilerine daldım birde ne göreyim aman tanrim dedim bebe kelebek çekti ve bana dogru savuruyor arkadanda bizim k rd ananizi silkerem lo edalarıyla bagira bagira bu tarafa doğru geliyor eh dedim kurtuldum ibne belime tekme atti megersem bana saldiriyomuş en sonunda ne oldu biliyonuz mu?? o bedevi zenciler kurtardi beni amk o k rd de onlarin safina gecti amk. o yuzden kürdlere karsi türk irkcisiyim.
helal olsun zEncilere
(bkz: sultaniiinci hayvan cafer han)
elhamdulillah türk üm.
elhamdülillah ırkçıyız.
Golden retriever cinsi köpekde sevmezler.
ülkücü harekat engellenemez. ırkçı da değilim ama.
VARLIĞI türk varlığına armağan olan türklerdir.