bugün

Irkçiyim Türk'üm ama Türk milletini üstün irk falan olarak görmüyorum. Sadece salakça hümanist yorumlara inanmiyorum. Her irk genel olarak yaptığı eylemlerle ne olduğunu gayet açik belli eder.istisnalar olabilir ama kaideyi bozmaz. ayrica Türk olmaktanda gurur duyuyorum.
Kafatasıyla türk kültürünün çapını ölçenin kafasını... S....

Not: anladın sen onu.
Kafataslarını ölçtürmeden gelmesinler yanıma çok fena bozarım.
Kendilerini yüzde yüz Türk zanneden güruhtur. Yalnız bu coğrafyada saf Türk bulamazsınız.
Pkk ya karşı ırkçıyım sanırım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
ırkçılıktan kasıt pkk ya ve şakşakçılarına olumlu bakmamaktır tabi ki.

o zaman pkknın da şakşakçıklarının anasını avradını sikeyim.

entry burada.
kut'lu geceler.
"Öldüğümde sandukama göktürk bayrağı örtün!" vasiyetinde bulunmuş biriyim. Sandukayı özellikle belirtme sebebim ise toprak olacak olan bedenimi kadavra olarak bağışlamayı düşünüyor olmamdır.

Irkçıyız ne olacak?
Efendim.
biri beni çağırdı galiba.
Kürt düğünleri kapatılsın.

(bkz: Promer)
efendimdir.
(bkz: aleyküm selam)
Ne mutlu türküm diyene.
(bkz: efendim canım)
(bkz: ne vardı canım)
" ne var lan ! " diyenlerdir.
(bkz: ben kisaca yd). Lakin her millet için değil sadece Kürtler, Araplar ve Fransızlar için.
Irkçıyız nolmuş ?
ırkçı değilim ama türküm dersem faşist diyorlar.
ben de ırkçıyım ama türklerin refah içinde yaşayabilmesini istemek ile bir ırkın yok olmasını istemek aynı şey değil.
ırkçıyız var mı bir sorun?
kalleşçe asalak gibi türklerin sırtında yaşayıp yine kalleşçe öldüren yakan yıkan ama dillerinde hep ''borış istiyoruhhh'' naraları gezen etekli orospu çocuklarına karşı takınması gereken tavır ancak ırkçılık olan türklerdir.

evet ulan ırkçılıksa dibine kadar ırkçıyım sizler gibi ikiyüzlü namussuz köpeklere karşı.

gururla söylüyorum ırkçıyım!

ruh hastası orospu çocuğu gelmiş bir de yakınıyor bu durumdan. lan evlat olsanız eldivenle sevilmezsiniz.
(bkz: ırkçıyız ne olacak)
4 tarafi hain dolu ülkemde kendi kanından canından olanların bile kargo solculuğuyla eleştirdiği yazarlardır bi gün ananıza babanıza bi yerde patlamada yada kör kurşuna kurban gittiğinde aynı düşüncelerinizi bekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar