bugün

(bkz: tamam)

edit büdüt: damarlı 27 cm
tamamdır.
sıkı takip içinde bulunduğum başlıktır. amatörlüğün zirve noktalarını görmek her zaman nasip olmuyor.
burdan sözlükteki bayanlara sesleniyorum* hepimiz insanız. hepimizin ihtiyaçları var. sizin de vardır. var ama söyleyemiyorsanız evimde yeterince alkol ve uyku hapı var. beni uyutmak için hangisini isterseniz kullanın. bu ulvi görev için her zaman hazırım. bana istediğiniz yerde istediğiniz zaman tecavüz edebilirsiniz.

(bkz: amın feryadına alternatifler)

ayrıca
(bkz: çükün feryadı)
hardcore bir seks için yumurta topuk sivri burundur.

peşin edit: duran toplara iyi vururum ancak ayağım kırık uyarayım dedim.*
yoktur lan. gidin kardeşim brazzers'a, mofos forumlarına anlatın derdinizi.. sözlükte açılan başlıklara bak. ümraniye sapığından bile bu kadar tiksinmedim ben..
evimde tekerlekli sandalye mevcuttur. sağ geleni tekerlekli sandalye ile uğurluyorum.

(bkz: allah şifa versin)
türkçe'nin amına koymuş yazarın açtığı başlık nah böyle olur.

tanım : sevişmelik yazarlardır.
(bkz: ulanseviyorumsenibe) 30 yaşındayım daha bir kez bile sevişmedim. büyük patlama için başvurabilirsiniz.
(bkz: arshil) 30 yaşındayım daha bir kez bile sevişmedim. büyük patlama için konsolosluğa başvurabilirsiniz.
(bkz: asuregibisurat) 30 yaşındayım daha bir kez bile sevişmedim. büyük patlama için müdüriyete başvurabilirsiniz.
tek tek not ediyorum diyecem bi tane bile yok amk. hepsi sap.
her türlü fanteziniz için memnuniyet garantili, ve güzellik şartı arayan bir yazar istiyorsanız (bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti). çirkinlerin benimmle sevişme şansı yok. kese kağıdı kullanmıyorum. sevişmeden önce yıkanmanız gerekir, en az 5 cc parfüm sıkmanız lazım. lingerie olursa daha çok hırslanırım. ayrıntılı bilgi içim mesaj butonuna basın.
(bkz: keremi) 24 yaşındayım daha bir kez bile sevişmedim, büyük patlama için götünüzü ekrana dayıya bilirsiniz.