bugün

sözlükteki metal hakkında ne kadar kötü yorum yapılmışsa onlara seovilik yapan yazar arkadaşlarımızdır.

(bkz: metalci seoviler)
(bkz: sözlükteki sarhoşlar)
metallica'cı gençlerdir canım...
kafasını kumdan çıkartabilmiş insanlardır.
bu saatte metallicaya küfür eden yazarlar olmadıkları kesin olan yazarlardır. *
koltukalti ve got killarini almayan pis ayyaslardir. babam oyle diyor.
eskicilerdir bu arkadaşlar. metal müzik gibi kolay bir müziği anca türk ve norveç halkı dinler zaten. neymiş efendim, eurovision'u alternatif müzik yapan grup kazanmış. ulan hadise'nin ilk 5'e girdiği ortamda, metal/rock 1. olsa ne yazar ?

sözlükteki metalcilerde belli tiplerdir. disko kralı bilmem ne zirvesinde zaten göründü bu tipler. klasik uzun saç, siyah oje, siyah giyinim falan felan. 10 yıl önce de bu tipler vardı 10 yıl sonra da bu tipler olur. en iyi albümler başlığına bakıyorum, hep böyle metalci grupların albümleri falan. bir ara merak ettim, bu başlıktan bazı albümleri dinledim youtube'a girerek, müzik zevkim kaçtı. böğürtülerden bağırsaklarım bozuldu. gecenin 1 saatini tuvalette geçirmek zorunda kaldım. facebook'ta okeye girip puan kasmak yerine, vaktimi tuvalette geçirdim metal yüzünden. metal sıçtım resmen. bokum metal gibi kokuyordu paslı metal kokusu vardı bokumda. rengide kahverengi değil gri idi.
(bkz: dejavuu)
üniversitelerin metal öğretmenliği vb. bölümlerinde okuyan, okumuş veya okumayı düşünen sözlükteki yazar, okur ve misafirlerdir.
Metal, sıradan bir insan için sadece gürültüdür.
Ama bu müziği, riffleri, soloları, twinleri, brutal ve scream vokalleri hissedebiliyorsa bir insan; bilmeden konuşan, gece gündüz starbucksta takılan, inna, rihanna gibi sanatın ırzına geçmiş tipleri dinleyen,berkecan ve arkadaşları tarafından satanist olarak görülmeye mahkumdur.
kısaca ben.
Nerede olduklarını merak ettiğim kişiler.

Yalnızlığın kıyısında, fısıldasın kulağınıza...
http://youtu.be/NQSXfisSX6U
görsel

ekmeğini demirden çıkartan yazarlardır. spiral'a ispirel derler. heavy metalci yazarlar ise ağır sanayici kategorisine girer.
90 ların sonundaki harbi metalcilere selam olsun. Size 2000 yılında maslaktaki megadeth konserinden dave mustaigne den selam getirdim...
asitcilerin yanında halt etmişlerdir.
asiddddddddddddddd.
paslı metalin rengi kahverengidir zaten. oksitlenme. yoğun oksijen gazına maruz kalma. her zaman açığa çıkan renk kızıl kahvedir, tam bokunun rengi. oksitlenen bir elma da olsa, metal de olsa.
add it: kaç yüz metal müzik grubu var bilmiyorum ama her müzik gibi iyi yapan var kötü yapan var. ergen gibi hepsinin üstüne " aa metal " diye atlamazsan harika gruplar(sadece müzik olarak) ve parçalar var.