bugün

ekonomik ozgurlukte tavan yapmis yazarlardir.
An itibariyle evinde baksırla dolaşıp elindeki eski model tuşlu telefonla entry girmekle meşgul yazarlardır.
Sözlüğü çorba karıştırır gibi karıştırırlar.
(bkz: zorronun degil zorbanin z si)
(bkz: selamun aleykum biraderler)
Muhtemelen masonların en az değerli üyeleridir. Ayrıca bir ara masonların ne ayak olduklarını da çıtlatması gereken yazarlardır. Maskeli müskeli ayin yapılıyor mu şimdi?
Ben baya mason bir insanım. tüm masonlukları barındırırım. muson iklimi buna dahil.
olm ayin mayin yok lan, kim söylüyor size bunları? biri de şeytana tapmaktan bahsetmiş ya! ne kadan cahilsiniz!
bilmiyorsanız susun bari.

geleneklesmis bir kaç ritüeli ayinle karıştırmayın lütfen. tek amacı dünyaya barış getirmek olan bir oluşum bu. kâmil insan mertebesindeki bireylerin yaşadığı barış içerisinde, sınıf ve sınır farkı olmayan bir dünya, herkesin hayalidir.

özellikle türklerle tarih boyunca dostluktan başka birşey yaşamayan masonlardan, bu ülkede nefret edenlerin olması ilginçtir. bugün türkiye cumhuriyetinde insanlar, birilerinin kulu kölesi değil de, özgür bireyler olarak yaşıyorsa, haklarında bir şey bilmediğiniz masonların bunda katkısı büyüktür.

lütfen, bilmiyorsanız susun.
(bkz: semt masonu)
Bizim kendi Tapınağımiz var çok şükür. içinde bakireler muhafizlar bekçiler. Cinler....

Ehe.

Masonlar arada yardım istiyor tabi.
(bkz: Fethullah gülen iyi güler)
Yaz birader beni de yaz.
Bir konuda akıl danışmak istediğim yazarlardır.

Not: Merak etmeyin, aramızda kalacak.
Ekşinin kurucusu öyledir misal. Burda da elbet vardır bazısı bilir bazısı bilmez.
arada büyük kulüpte buluşup rakı içiyoruz kendileriyle.
33. Dereceden bir mason olarak, Şu an tapınaktan yazıyorum.
oto yıkamacı ibişinden şüpheleniyorum

hamdolsun zatanistim

hiç bir yere kabul etmiyorlar

hamdolsun.