bugün

bilgili ve aslan gibi erkek yazarların olduğu güzide sözlüğümüzdeki kızların da kendilerini sanki çok önemli bir değer sanmaları yanlışlığı ve saçmalığıdır.

yahu güzel kızım aa benim kınalı kuzum sen kimsin ya?, ya sen git de önce şu oturduğun evi koltuğa bir bak da sonra gel buraya yaz ya! haydi onu geçtim dayamışsınız koca memelerinizi sözlüğün ortasına hiç aynaya bakıp da dememişsiniz güzel miyim diye de hala kendinizi kandırıp da kasıyorsunuz ya ayıp be! ne biliyorsunuz ki siz hayır yani gerçekten de ne biliyorsunuz ki ne ne? ne gördünüz ki şu hayatta da burada yazıp yazıp duruyorsunuz ya! ya biraz insanda düşünce olur ya!

bir kere yukarıda allah var doğru söyleyin yaşınız başınız kaç!, allah bilir ya 16 18 filan hahaha!, iyi de şimdi ben senin yazdıklarına neden inanıyorum ki öyle ya yalan mı elini koy şeyine söyle!?,

epi topu 3 çocukla aşk yaşamışsınız! oda mahalle köşelerinde babanızdan gizli olarak elinizdeki telefonun fonunda da arsız bela filan eeee sonra gelmiş itiraf kısmına vırvırda zır zır anlatıp duruyorsunuz da millet de bunları okusun beni görsün yok efendim şöyle yazarım böyle kızım ben falan filan işte neyse!

ya bırakın ya bu boş işleri ya biraz öte gidinde biz yazalım edelim siz kimsiniz daha ya oturun da okuyun abilerinizi usta yazarları demek suç mu ya!. neyse hayırlısı olsun okudunuz sağ olun. ne yapalım kızmaca yok yani ayıp ben diyimde sonra bir şey olursa demedi demeyin.
şişman ve kokuşmuş kız kılığında kevaşe kadınların açıkça kendini nimetten sayması vardır, bu en berbatıdır bu konunun.
yine bir genelleme ile karşı karşıyayız dediğim hededir.
bence genelleme yapmak doğru değildir!
zira o geneleme de başı çeken kızlar değil. trollerdir efendim.
nimet biraz azdır az*kaçmış velinimet desek eh biraz olur .
itilmiş bir insanın ağlatan hezayanı olabilir.
şaşırılmayacak bir durumdur.
güzel kızların sözlükte işine sözünü akla getiren fikir.
sözlük kızlarından yüz bulamamış yazar isyanıdır. *
sözlük kızlarına kurban olsun beğenmeyenler! en çok bana kurban olacaksınız en çok bana!!! *
Tüm sözlük erkeklerinin yakışıklı, tüm sözlük kadınlarının çirkin sanılmasıdır.

(bkz: yok öyle bir dünya)
kezbandan saymalarından iyidir.
bu temalı başlıkların açılma sebebi ve nasıl kız düşürüp, olmazsa cool görünürüm ü 4 adımda öğrenelim
1 ci adım: genelleme yaparak hakaret edilir
2 ci adım: mesaj yoluyla cinsiyeti öğrenilir
3 cü adım: kız olduğu netleşince yavşamaya başlanır
4 cü adım: yüz bulmayınca abazan moda geçip çirkefleşir. sonra da sözlük kızları kendini nimetten sayıyor yea gibi başlık açıp cool görünmeye çalışılır. bu kadar basit ve ucuz bir yöntem.
özel mesajlara verdikleri kısa ve soğuk cevaplarla kanıtladıkları gerçekliktir.
Kedi uzanamadığı ciğere mundar der. Kızlar soğuk davransalar kendilerini nimetten sanıyorlar derler sıcak kanlı davransa bu kız tam yollu derler.
(bkz: sözlükteki erkeklerin kızlara karşı kararsızlığı)
(bkz: sözlükteki erkeklerin kendilerini nimetten sayması)
Nimeti öpeyim ki diye başlayan yeminlerin artması olasılığını yükseltir.
yolda gördüğü her kızı öpüp koklama düşüncelerine gem vuran biri olarak

hassiktir lan dediğim önerme.

kızlar candır.
haklı bir davranıştır. Ulan am nimet değil mi yalan mı söylüyor kızlar.
turk kizinin yaptigi hicbir seyi begenmeyen hatta neredeyse kiz olmalarindan bile artik rahatsizlik duyacak beylerimizin yeni sanrisi. ulan kizlarin saydigi hic degilse nimetten, bunlarin yazdiklarina bir baksan zannedersin ki paşam buckingham sarayindan. allah akil fikir versin.
bazı troll olmayanların kendini troll sanmasından iyidir.
az oldukları ve baş üstünde tutuldukları içindir.
yazar, kızların kendini nimetten saydığını nereden biliyor merak edilendir.
demek ki özelden hepsini taciz ediyor! yüz bulamayınca da bu şekilde başlık şeyediyor.
aferim sana.
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
son derece tehlikeli bir durum. yaklaşık 1400 küsür twitter hesabını incelemiş bir araştırmacı yazar olarak söyleyebilirim ki sözlük kızları ; kilolu, sivilceli, memeleri küçük sayılabilecek, ağdaları geçtiği halde yapmamış, kültür seviyesi yerlerde, sigara içmekten dişleri sararmış kezbanlar topluluğudur.

hepimize geçmiş olsun dostlar.
adi nimetse kendini aysedenmi saysaydi?
suç kızların değildir .Abaza erkeklerindir.
sözlüğe kız bulmak için gelmeyenlerin, sorunu olmayan durum, ayrıca aralarında güzelleride var.