bugün

kenan doğulu eğer yazar olsaydı adı lazım değil baş harfi ben derdi.
(bkz: biz bu yolları çoktan geçtik azizim)
(bkz: ütopya)
(bkz: kendini darı ambarında sanan tavuk)
(bkz: lanet olsun)
http://thatwoman.files.wo...m/2008/06/troll_spray.jpg
(bkz: caps ver inanalım)
(bkz: lucky man)
(bkz: o bıyıklar senin mi yavrum)
Allah'a inanmaktır. *
maldanadam ütopyasıdır. bak demedi deme onların yarısı erkek senle daşşak geçiyolar.
kim olduğu merak edilesidir. benim tanıdığım hiç bir kız yoktur ki ''mal adamlara'' asılsın.
ben de böyleyim inanır mısınız.

geleli kaç gün oldu ki kızların bu kadar dikkatini çektim bilmiyorum ya hu! geçen gün birisi msn adresimi istedi bende kırılmasın kız cağız dedim verdim. ekledi felan neyse bi baktım anında bir ileti:

-resmin çok güzelmisssssssss!
+saol herkes öyle der fakat yakışıklısın desen daha iyi olmaz mıydı?
-bilmem ki utandım bir an.
+utanma ya hu neyinden utanacaksın. bu kadar kız yanılıyor olamaz!
-süpersin caar!

konu konuyu açtıkça ortam ısındıkça kız buluşmak istiyor, ben ise ne yapıp kurtulsam diye düşünüyordum. tam o sırada asil türk kanı giden beynim işlemeye başladı ve planımı uygulamaya başladım.

+sen resmini göstermedin ama daha?
-ee şey tamam dur 1 dakika.
+ama bu carmen electra.
-ee şey evet benzetirler. *
+ama lütfen böyle yapmayın. yakışıklı olmam sizi beğenmeyeceğim anlamına gelmez.
-peki o zaman buyrun bu benim resmim.

karşımda o kadar iğrenç bir manzara vardır ki hemen msn adresini hem silip hem engelledim bayan yazarın. üyeliğimi kapatmayı bile düşündüm öyle düşünün. sonra dedim ki ''amaan koy götüne caar!''

bu da böyle bir anımdır.

selametle.

edit: ama lütfen bayan yazar! üstün türk kanı taşımam, 3. ayağa sahip olmam sizi cezbetmiş olabilir tamam fakat olmaz bu ilişki yürümez. benim kahverengi parlak gözlerime nasıl bakmak istersiniz hala utanmadan anlayamıyorum.
(bkz: mc yakışıklı)
tek örneği ekşi'deki otisabi'dir. reha muhtar'ın programına çıkana kadar bu pozisyonunu korumuştur. programdan sonra ilgi ajdar a dönmüştür.
(bkz: yazık bu sözlük yazarına)
Demek ki:"Sözlükteki erkek yazarlar ne derse desindir, isterse troll desindir, ancak sözlükteki kız yazarlar takmadan maldanadam'a asılmaya devam edecektir."Ben bunu anladım yukarıdaki ibretlik metinden.
edit:bismillah, entryi girer girmez artılandım.Çok anlayışlı bir insanım demek ki.
kızların mesaj atmalarından vs yakınsalarda,ah mah etselerde içten içe hoşlarına giden erkek grubu.
sözlükteki erkeklere gerçekten yazan kızlar var mı acaba diye merak ettirendir. onlara yazılmaz iğrençler anlamında değil. acaba açık açık nasıl yapıyorlar birden bire diye.
bizim gibi dini bütün erkeklere göre zor durumda kalmaktır.

allahtan inancımız tam, bu tip kızlar nefsimizi çelemiyor.
sözlükteki kızların asıldığı erkek olmaktır.

e.e.e?
sözlükteki kızların asıldığı erkek olmak ya da olmamak.
Sözlüğe aylardır girmememe sebep olan durumdur. Tacizler olsun. Erotik mesajlar olsun.

(bkz: Ben senin bildiğin yazarlardan değilim)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar