bugün

düzenledikleri her zirvenin tarihini benim izmir dışında olduğum zamanlardan seçme başarısını gösteren yazarlardır.

(bkz: bende zirveye katılmak istiyorum)
kalbi ya da bedeni izmir(im)'de bulunan yazarlardır.canlarım, hemşehrilerimdir.
her zaman aydınlığın sembolü olmuş güzel izmir imin güzel yazarlarıdır.
tam 35 ve 35.5 olarak ikiye ayrılan yazarlardır. neticede, ayrım yapılmaksızın hepsi, sözlüğün tadı tuzu olmayı başarmıştır.
en şahane duyguların insanlarıdır. ki kendileri entrylerinden de hemen anlaşılabilir. mutlaka entrylerinde izmir kokusunu hissedersiniz. deniz ile alakalı çok fazla entry girebilirler. kordon hakkında saatlerce tartışabilirler. simit mi gevrek mi konusunda ısrarla gevrek diyebilirler. küçükken fuara gittiklerinde neler yaptıkları hakkında onlarca başlık açabilirler. evet böyleyizdir biz.

büdüt: yahu neye kızdınız gençlik? anlayamadım. hadi beni sevmediniz. izmir'in ne suçu var? boş ek$icilik yapmayın.
(bkz: sözlükteki güzeller) *
cekirdege "cigdem" simite "gevrek" diyen ege bolgesinin izmir ilinden olan kardeslerimizdir.
gül sokağında ''seray sever'' le kesişip ,umursamadan çimlere içmeye gidebilen insandır .
tutkulu, seksapel, çekici, zeki, çevik, ahlaklı yazarlardır.

(bkz: buyrun benim)
dahil olmaktan dolayı mutluluk duyduğum gruptur.
(bkz: fidelio)
(bkz: passionate).
kendini gururla deşifre edecek yazarlardır. *
(bkz: hedef gösterilmek)
çok korkuyorum sözlük
izmirli olmaktan gurur duyuyorum!
disi olanlarinin dogustan guzel oldugu yazarlar. *
adımın listeye yazılmasından mutluluk duyacağım yazarlar grubudur.
anelia'nın da içinde bulunduğu, çok ulvi insanlardan oluşan insan topluluğu.

evet onlar biziz. Sözlükteki izmirli yazarlar. Batının ahlaksızlığını almış gavur izmirliler. *
sözlükte nüfus sayımı yapıldığını düşünerek hemen koşup geldiğim başlık.

(bkz: buyrun benim)

edit: başlık başıma kaldı.
(bkz: ben)
(bkz: evet benim)
(bkz: aa bu benim lan)
aynı zamanda izmir aşığı yazarlardır.
(bkz: yalnız değilsiniz)
efendim, ne var ?