bugün

adriana lima başlığına "memesini yediğim, bacağını öptüğüm, saçını kokladığım" gibi şeyler yazan varoş ayı yazarların erkek aktör başlıklarında kızların yazdığı "bayıldığım aktör" tarzındaki iyi niyetli entryleri kötü oylaması ve yanlış anlamasıdır.
erkekler binbir suratlıdır maalesef.
her duruma farklı bir yüz, farklı bir söz sürerler.
önemli olan tabiiki benimde bir ferdi olduğum erkek klanının, tarihi ile eş değer olan binbir suratlılığını bırakmasıdır ama o binbir suratlar arasında, güzel olanını, dürüst olanını bulup, ortaya çıkaranda kadındır. onun içinde, erkeğine değer katar ve bir o kadar değer kazanır.
bir yandan isteklerini tatmin etmeyen kızları kötülerken diğer yandan *ahlak namus bekçiliği üzerine atıp tutan bazı erkeklerin ikiyüzlülüğüdür.
belki de doğrudur dediğim tespit.

ama keşke kızlar da iki yüzlü olsalardı. halbuki ikiden fazla yüzleri var, hem de çok fazla.
iki yüzlüsünü bulsam sırtımda taşırım.
karakteri oturmamış, ne istediğini bilmeyen, hatta ne olduğunu da bilmeyen, hayata qrs* arasından bakan insanlardan erkek olanlarının davranışlarındandır.

sözlükte aynı karakterdeki kız idesi de bayaa kalabalık hani.

olum kız idesi diye başlık açsanıza. ben açıcam da deli gibi üşeniyorum. ukteyi burdan vereyim *
(bkz: kız idesi)
şöhret budalası kızlarla karşılaştırılırsa daha samimi erkektir.

evet, er kişi, adriana'nın güzelliğine sahip bir kız gelse "memesini yer, saçını da koklar." ama ikiyüzlü kız, beğendiği celebrity paraya, üne ve güce sahip biri değil de aynı bedende sıradan, işinde, gücünde biri olsa yüzüne bakmayacaktır.
(bkz: hepimiz bir hayvaniz insan olmak kavgamiz)
(bkz: sözlükteki erkeklerin yüzsüzlüğü)
sözlükteki erkeklerin 100 lülüğü

sözlükteki erkeklerin 2*100 lülüğü

sözlükteki erkeklerin 3*100lülüğü..

(bkz: genellemeler genelde yanlış derler)
(bkz: yeni başlayanlar için erkekler)
ifade hatalıdır. doğrusu : iki yüzlü erkek yoktur, anlayışsız kadın vardır.
türk kızlarının güzel olmaması, rus kızları daha güzel gibi başlık açarken, bi türk kızı onlardan hoşlansa gidip dizlerine kapanmaları durumudur.
"sözlükteki erkekler" gibi neredeyse sözlüğün tamamını suçlayan ifadeler kullanılarak ifade edilmiş konudur.

akşama kadar internette fanı olduğu hollywood ünlülerinin fotoğraflarına ağzının suyunu akıtarak bakan ve sevgilisinin parasını nasıl da güzel yediğini anlatan kızlar da eminim bütün bunlardan sevgililerine bahsetme dürüstlüğünü gösteriyorlardır.

bu dürüstlüğü göstermeseler onlar da ikiyüzlü olurdu değil mi..?*
(bkz: herkes mi iki yüzlü lan)
Rus iskandinav delisi erkeklerle edward cullen seven kızları battle royale usülü savaştırmakla çözülecek durumdur.
sıradaki başlık için:

(bkz: örtmenim ali benim saçımı çekti)-

(bkz: örtmenim ayşe silgimi vermiyor)-

hadi bakalım!
efendim sözlük bizimdir. sözlüğün erkekleri de bizi ilgilendirir. niye iki yüzlü olsunlar. ya da ne iki yüzlülüklerini gördün diye sormadan edemeyeceim başlık.
(bkz: #7958242) yazar son noktayı koymuştur bu alandaki bütün ödülleri toplayacağı kesindir muhtemelen
- and the oscar goes to... ile sonuçlanacaktır başarıları. hayır bu ne riyakarlıktır kimi kandırıyorsun sen guya kendisi sütten çıkmış ak kaşık, ruhu tertemiz. yahu iki yüzlüsünüz kardeşim, biz yemeyiz bunları. ben yazarın ahlaklısını severim demiş zall sözlüğe ilk entry girerken. *