bugün

amerika hakindaki kotu entrylere eksi oy veren gizliden gizliye i.p adresi topluyan tehlikeli topluluk
aslında uludağ sözlük istihbarat servisi tarafından kimlikleri bilinen, ancak bu durumdan haberdar olmayan ajanlardır.

(bkz: ava giden avlanır)
(bkz: ajdar anik eksi oy verme timi)
yandaş medyaya toz kondurmayan, atatürk ve ulusalcıları her fırsatta yerden yere vuran, bunu da demokrasi adına yapan işbirlikçi yazarlardır.

not: isim vermiyorum. herkes biliyor.
(bkz: sen kac beni tanidilar)
en az sözlükteki Greiningardeild Varnarmalastofnunar islands ajanları kadar tehlikeli oluşumdur.
kimileri de ulusalcı gibi görünüp, onları provoke ederek toplumdan dışlanacak hareketler yapmalarına neden olurlar. ajan provakatör yani.
buyur burdan yak, şimdi kime güveneceğiz biz? sözlüğü işçi partisi sanıp, kendine muhalifi de toptan hain sınıfına sokarsan işte böyle yana yakıla cia ajanı ararsın. biraz daha arayalım belki mossad'la kgb'de burdadır. el muhabberat'ı da almış eşli pişti oynuyorlardır.
zetina teyyare develeti ajanlari ile ortak adana kebap yiyen kişilerdir.
(bkz: sözlükteki komplo teorileri)
Delikanlı gibi ortaya çıkmaları gereken yazarlardır.
Devrim muhafızları bile varmış kulağıma öyle geldi.
Kimlik fotokopisi ve ikametgah getirsem bende olabilir miyim??
cia ajanı olup da gelip buraları kontrol ediyorlarsa kafalarına çövdüreyim onların. sabahtan akşama goy goy yapılan ve yatalak dedeli fantezileri olan yerde ne bilgisi arıyorlarsa.
of lu küfürbazdan şüpheleniyorum.
Beni bulsunlar.
Cia ajanligiyla suçlamak yeni mi
Ben kaçırmışım en son fedöcü diyorduk.
buradayız, yazmaya devam gençler.
Şayet Mümkün Olsaydı, mit varken cia'ya niye çalışalım, yaşasın vatan..

görsel
Kgb ile ortak çalışıyorlar. Putin söyledi
mı6 ve mossad ile birlikte çalışırlar. kgb ile siksen çalışmazlar birlikte. evet.
Yoktur denemez.

görsel