bugün

Sözlüğün büyük bir çoğunluğu tarafından istenilen ve yapıldığında birçok kişiyi sevindirecek olan olaydır.
Zira hergün haberde siyaset, sokakta siyaset, orda siyaset, burda siyaset Bayıyor artık insanları. Seçim meydanına döndü sözlük resmen. Cımbızla normal başlık arar olduk.
Ayrıca sözlük çoğunluğuna kanıt isteyen arkadaşlarında bu başlığı yazarak ara butonuna tıklamasını tavsiye ederim...
Edit:Sağolsun geri kalan boşlukta da o konuşuluyor. Rahat ol sen...
sonuna kadar desteklediğim durumdur.
zall duymasın yüreğine iner.

her tıklanma para demek.

(bkz: hesabımdaki 150 bin tl yerinde mi diye baktım)
biran önce yapılması istenilen durumdur. herkes kafasına göre siyaset yapsa sonuç ne olur acaba.
en azından bir gün devreye sokulabilse rahat rahat sözlük aktivitelerini gerçekleştirebileceğimiz ütopik kural.
dokunulmayan bi sözlük kalmıştı dedirten durum. bu insanlar buraya özgürce yazabilmek için geliyor. eğer yasaklar olacaksa ne anladım ben bu sözlükten. tamam kimse size küfrederek yazın, milleti aşağılayın demiyor. belli kurallar çerçevesinde dilediğini yazmakta özgürdür herkes. resmi bir kurumda da değiliz. eğer siyaset görmek istemiyorsan o başlıkları okumak zorunda değilsin derler adama.
başlık filtresi, zor birşey değil.2 farklı uygulama yapabiliriz:
a)herkes açtığı başlığı kategorilendirmek zorunda olsun istenmeyen kategorideki başlılar yazarların sol framinde gözükmesin.
b)seçili kelimelerden 1i veya birkaçını içeren başlıklar otomatik olarak sol framde gözükmesin.

ek olarak yazar engelleme de olsa fena olmaz.
zaten, iktidardaki parti aleyhine yayın yapmak-konuşmak-protesto içinde olmak bu vb. organizasyonlarda bulunma-tertip etme ya darbeci ya ergenekoncu olma demek olduğu ülkemizde, bir de var olan cehalet ile bana helal sana haram anlayışı doğrultusunda hareket eden ve halk beni seçti diyerek sorumsuzca hareket edip, yaptığı her şey doğru ve tartışılmaz sanan bazı siyasiler oldukça, bunun yansıması olarak bu vb. önermeler olacak ve gayet doğal dır.
tamamen yasaklanması hoş olmayacak durumdur. yapılması gereken seviyenin düşmesine izin vermemek olabilir. sözlük ortamları siyasi meseleler dahil, bazı konularda insanların fikirlerini paylaştığı ve sayısız insanın bunları okuyarak fikir sahibi olmaya çalıştığı platformlardır. siyaset konuşulmak istenmesi de bu durumda normaldir.
kardeşim, meyhanede yapma, devlet dairesinde yapma, sendikada yapma, okulda yapma, dernekte yapma, sözlükte yapma... helada mı yapacaz lan biz bu siyaseti?
--alıntı--
muhalefet yapmanın örgüt üyeliği ya da darbecilik olarak algılayan demokrasi özürlülerin söylemi.
siyaset derken sol framedeki hakaretleri, saçma sapan sataşmaları kastediyorsanız ben de varım.

ama ülkeyi ve geleceğimizi ilgilendiren entryler neden yasaklanacak?
iyi olur. sadece aşk, seks ve eğlençe olsun .
olması gerekendir.
szölükte sözlük dışı her bok yapılıyor.
ben aç mı kalayım lan.
bence din tartışması da yasaklansın. çünkü çok şahit oldum hiç biri bir yere varmıyor. sadece boş ağız dalaşına sebebiyet veriyor. ateist ateisliğine, müslüman müslümanlığına devam ediyor.