O yollara kızların değilde erkeklerin gerek duyduğunu sanıyorum.
ben kızım demek.
kisinin kimliginin bi parcasi olan cinsiyetini bi sekilde belli etmesini bile sanki cok garip bir sey gibi gosteren baska bir ortam daha yoktur sanirim.

bazi yazarlarin kafasi surup gibi surup.
woman, girl, pembe, oje anahtar kelimeli nick almaktan geçen yollardır.
samsun demek yeterlidir. evet.
"sözlükte kız var" deme yoluyladır. bakın ben sözlükte kız olduğunu belli ediyorum mesela. var yani. boru değil.
benim gibi gızli nick almaktır efem.
sözlükte ya da gerçek hayatta cinsiyetin önemi yoktur. aslolan insan olmaktır. Mesela benim ojelerim var erkekler yok diye ayrım yapılamaz. saçlarımıza erkeklerden fazla önem vermemiz, kişisel bakımlarımızda detaycı olmamız böyle cinsiyet ayrımcılığı yapılmasını gerekli kılmaz. benim erkeklerden büyük memelerimin olması ne gibi bir avantaj sağlar erkeklere?
erkek olan cinsiyetini ifşa ediyor da kız olan belli ederken çeşitli atraksiyonlara neden giriyor.
kız olduğun zaman bunu gizlenmesi gerekir gibi mal bir önyargı var kafanızda. *
sözlük girişine ''dikkat sözlükte kızlar da var'' diye bir uyarı yazılabilir, böylece sözlükte kızların da olabileceğini bilirler.
yok mu beni ziken diye bağırmak. bazen entry lerden bu tespiti çıkartmak çok mümkün.
bazen etmenize gerek olmayan yollardır.

damacana hep damacanadır. onun görevi bir apartman altı su bayisinde içinde suyla öylece beklemek, ve gerektiğinde kapına gelip ihtiyacın olan temiz suyu sana vermektir. o bir plastik maddedir, fabrikalardaki plastik enjeksiyon makinalarında üretilir, 19 litredir çünkü bir galon'a tekabül eder. o hareket ettirmediğin sürece hep yerinde durmak ister, doğası budur, hareket etmez.

geriye başka anlamların hepsi seninle ilgili..
yoksa damacana hep damacanadır.
terbiyesizlik hakkaten. kınıyorum kızlar sizi.

oje, makyaj, törpü, regl... gibi kadınsal başlıklara sakın yazmayın. duygularınızı ise sakın ha belli etmeyin. yazarsanız bunu kesinlikle oylanmak ve dikkat çekmek için yapıyorsunuzdur . ama erkekler akşama kadar futbol, seks... muhabbeti yapsın. onlara serbest. hatta derbi günleri sözlüğe girmeyin, rahat tepişsinler.

siz ki mutfakta aşçı, yatakta kevaşe, sözlükte hanımefendi olmak zorundasınız.

rahat durun, kırarım kemiklerinizi. *
mesaj kutuma "naber seksi" demesi ile belli olan yollardir.. yollar gidisime kizl.. neyse..
(bkz: cansu90)
zaten nick'inden belliyse, girdiğin entry'nin bir önemi yoktur.
(#21461494) bağırıyor.
olaylara duyarlı entryler giren yazarların büyük çoğunlu.
bizi bu hale siz getirdiniz mihvali entryler.
twitter adresini verebilir mesela.
sayısız yolu vardır.
bir de 'ben de erkek gibiyim, ortalığın amına koyarım' tribine girenler vardır.
şekil a: (#16512670)
aptallık yapın, hani ciddi ciddi mal olduğunuzu gösterin.
(bkz: ebruuaydnn)
(#16512327) deki gibi bi caps koymak yeterlidir.
burası herhangi bir chat ya da evlilik sitesi olmadığı için cinsiyeti belirtmek özel bir amaç değil ancak konu ile alakası olmasından ileri gelir.
GELDiĞi iLK AY 4 SAYFA NiCK ALTI ALDIYSA KIZDIR.