bugün

tanım: özeleştiri içeren hal beyanıdır.
1 yılı geçkin süredir bu sözlükteyim, burası benim yazdığım ilk ve tek sözlük aynı zamanda. hayır şöyle bir bakıyorum, millet birbirini tanıyor, mesajlar çekiliyor, nick altlarında birbirinden değişik methiyeler, sayfalar dolusu doğum günü mesajları, bir de kendime bakıyorum, nick altımda 4 sayfa dolusu hakaret, özel mesaj kutum, "çıkışta gel" minvalinde mesajlarla dolu. doğum günü dersen, hbbia dışında kimse kutlamıyor, o da fizy'den ilahi gönderip, doğum günü kutlamanın günah olduğunu hatırlatan bir yazıdan ibaret.

tamam sözlük celebrity'si olmak gibi bir derdim yok, lakin tecavüzcü muamelesi görmek de ağır oluyor.
mesele doğum günü mesajlarıyla dolu mesaj kutusuna sahip olmak değil; gece kafanı yastığa koyduğunda doğruları söylemiş olmanın verdiği gurur ve huzurla uykuya dalmaktır...
(bkz: nihat doğan)
(bkz: beslenir ki bu)
Çaylaklığa düşürülünce yaşadığım hadisedir. Sinir bozucu.
sözlükte yazarlar, birbirleriyle arkadaşlar şakalaşıyorlar. isyankarbumerang diyor ki; benim de bir arkadaşım olsa ,zall bana niye almıyorsun bizde niye yok diyor!
(bkz: bozukluk kalmadı vallahi)
sözlükteki yazarları tanımak, onlarla muhabbet etmek güzeldir, kendini değerli hissettirir ama asıl kendini değersiz hissetmek yazdığın entry'lerin artı ya da eksi oylanmayışını görmektir.
(bkz: çok değersizim lan sözlük) * *
daha beteri için (bkz: hayatta kendini değersiz hissetmek)
(bkz: değersizsiniz)
(bkz: x e verilen değer)
sözlüğü fazla ciddiye almaktır. manyak mısınız lan?
gece yatmadan evvel sözlüğün açık olduğu monitöre bakıp "iyi geceler sevgilim" diyen psikopat manyakların hissidir. yorganın altına girip ağlayan ya da arkadaşlarıyla "sözlük beni çok dışlıyor" diye dertleşen var mıdır acaba?
(bkz: sınıfa nakil gelen öğrenci psikolojisi)
hissedilmemesi gereken duygudur.
kesinlikle öyle olduğumu düşündüğüm gerçek.
O benimdir, hoş yazdıklarımda bişeye benzese bari. ( kendim bile kendimi değersiz buluyorum ya arkadaş naptınız bana böyle )
Edit: Böyle yazınca da ilgi fakiri gibi oldum üstüne üstlük.
bircok yazarin sahip oldugu ruh hali.
değersiz hissetmek nickaltı entrylere göre doğru orantılı değildir. alakası bile yoktur.
sadece sözlükte değil gerçek hayatta öyledir. değersiz birisindir. aynı ben gibi yazdıklarımda bana benzemeye başladı değersizleşmeye belkide hep öyleydiler.
(bkz: ezik)
Yorumlarına gerekli ilginin ve değerin verilmediğini düşünen yazarın ruh halidir.
oylanmamaktan kaynaklıdır.

gerçi sözlükle kendine değer katacaksan çok yanlış yerdesin.
2-3 gün favlanmayınca hissedilen duygudur.
Oyyyyuuuyy yazık la.

Ben eyvallahım olmadığından favlama vs yapmıyorum. Sağ olsun arkadaşlar buna rağmen favlarını esirgemiyor. Nasıl yokluktaysalar artık. Neyse.
Ben erkeğim diye bunlar başıma geliyo.