hakkında bir sürü entry girilmesidir . bazen rahatsız olabilmektir . bazen sinirden deli olabilmektir .
(bkz: türkiyede bayan olmak)
(bkz: trafikte bayan olmak)
ispanya'da boğa, amerika'da zenci, türkiye'de dürüst memur, ortadoğu'da ülke, sözlükte ukte olmak kadar zor iştir. *
bayanların bir yerlere gelmesini çekememezlikten dolayımıdır nedir anlamadım ama bir takım yazarlar var ki zaten kendileripolemik oluşturarak popüler olma çabası içerisindedirler.kendileri sözlükteki bayanlara fazlaca kafayı takmışlardır.bayanların sözlüğe gelme amaçlarının koca bulmak olduğunu söyleyen * yazarlar var.burdan onlara seslenmek isterim komik oluyorsunuz ya.
(bkz: hey abazan ananıda al git burdan)
isminin altına sayfalarca entry girilme ihtimali olmak.
sözlükte erkek olmaktan bir farkı yoktur.*
cennet yurdumun her köşesinde olduğu gibi burada oldukça meşakkatli olan durumdur..*
(bkz: kadınların kendı kendıne cıkardıgı sorunlar)
bayanlar sözlüğe girmez mi dedirten ve bu gibi olaylar göz önünde bulunmamalı dediğim bayanlarla ilgilenme olayı.
Hatun nickleri ile kendini belli ederek bakın ben buradayım bayanım diyen hadisedir ki yapılması sakıncalıdır.
yazarın cinsiyeti yoktur.
sözlükte erkek olmaktan çok da farkı olmayan durum.
(bkz: insana zorla cinsiyet ayrımcılığı yaptırmak)
(bkz: unisex nick kullanmanın gerekliliği)
sozlukte bayan olmak başlığı varken uludag sozluk te bayan yazar olmak başlığını açmak... bu da yetmiyormuş gibi uludag sozluk te kadın yazar olmak açmak...

(bkz: bunu yapan insan olamaz)

edit: açılan başlıklar doğal olarak sonradan silinmiş, ama gerçekten aynı kişi*** 3dk. içinde bu iki başlığı açmıştı.
konunun sonucunda kızlar örgütlenecek "vay efendim niye bizi eziyorsunuz" diye ezemiyoruz hatta siz bizi parçalıyorsunuz . . .
zor bir durum olsa gerek. cinsiyetini belli edenlere nasıl bir cinsel şiddet uyguladığımız ortada, cinsiyetçi küfürlerle kadın yazarlarımızı ezmeye çalışıyoruz.
muhtemelen mühendislik fakültesindeki nadir kızlardan biri olma hissiyatı yaratan durumdur.
Zor durumdur. Ama zirvelere katılmaktan çekince duyan hemcinslerime sesleniyorum valla ben bugüne kadar art niyetli bi yazar görmedim zirvelerde. Bu bursa için geçerli tabiki yakın zamanda Ankara'daki zirvelere katılıp editimi eklerim umarım.
kadın olduğunu belli etmeden de yazabileceğin bir ortamda ısrarla insanların gözüne sokuyorsan, her türlü olumsuz yönünü de sızlanmadan kabul etmen gereken durumdur. lafım size fıstıklar, ağlamayın sağda solda boşuna.
bütün erkek yazarların doluşup, kendilerine göre kadın yazar olmanın zorluklarını yazarak, kadın yazarların kendilerine hak vereceklerini ve bu hak vermenin sonucu olarak da özel mesaj bekleyecekleri başlık. *
zor olmayan durumdur. neden mi? belli etmezsin olur biter. burada yazarların cinsiyetini belli et diye bir baskı var mı? yok. sen kendi isteğinle belli ediyorsun sonra bana yükleniyorlar beni eziyorlar onu yapıyorlar bunu yapıyorlar diye ağlıyorsun. hiç boşa ağlamaya gerek yok. ilgi çekmek için cinsiyet belli edip sonra ağlamayın.
Zordur. Onlar her yerdeler.
o kadar da zor değildir. özel mesaj biraz fazla gelir ama hepsini cevaplayacaksın diye bir zorunluluk yok.
Özelden rahatsız edilirsiniz. Harun abi olursunuz. Hayatınızda ilk kez abiliği tadarsınız.
' kodon oldoğono bollo otmo' neden efendim cinsiyetsiz miyiz biz? Adam orada utanmadan her gün cinsel içerikli şeyler yazıyor kullandığı prezervatif cinsini bile yazıyorken eleştirilmiyorsa sadece kadın olduğu için ve bunu belirttiği için bir takın çevrelerce sevilmeyecekse sevilmesin zaten bu erkeklerin ayıbıdır. he ay saçım ay memem diyen kadını ben de savunmam . amacım cinsiyetçi ayrımcılıklara dikkat çekmek. Adam da yazmasın arkadasım sabah akşam seks içerikli yazılar kaliteniz ancak bunlara mı yetiyor?!! Ama umudumuz var biz kadınlarla aynı ortamlarda yaşamaya alışacaksınız zamanla.

siz tahammül edemiyorsunuz diye ben cinsiyetimi de düşüncemi de saklayacak değilim.