bugün

dünkü sözlükten bir adım ileri olan* zaman imi.
tarihte bugunün sözlük versiyonu.
sol frame'i güncellemekle yükümlü buton.
rötüş desteği'ndeki yazıları düzeltmek.

yazı yazmaya çalışmaktır.
bu sözlüğün asla ekşi seviyesinde olamayacağına kanaat getirdiğim gündür.
bilgi içerikli entry girip yine bu doğrultuda başlıklar açmama rağmen hiç birinin
ayol diyen erkek, kocasına handjob yaptığı elle tokalaşan kadın, yaran facebook iletileri gibi başlıklarla yarışamayacağını öğrendiğim gündür, sözlükte bugün..

online: 454 kişi..
"Sözlükte bugün ben varım." yazmıştım ki o acı yazıyla karşılaştım :"çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz." lanet olsun.
zall'a saldırılıp, tecavüz olayının üstünden 4 yıl geçmiştir.
o kara günü unutma, unutturma.
Artık bakmama kararı aldığım yerdir. Yazımı yazar geçerim beyinsiz ergenlerin açtığı iğrenç başlıkları görmek zorunda mıyım amk? donuza eklenen malların başlıkları da görünmesin kampanyası hayata geçene kadar bu kararımı uygulayacağım.
penisin üstüne tuz serpen sevgili, karadeliğe bakıp otuzbir çeken astronot, kız kanka ile vedalaşırken yanlışlıkla sikmek, erkek erkeğe tokalaşırken yanlışlıkla öpüşmek gibi eli sikinde azgınların başlıklarını gördükten sonra bakmamaya karar verdiğim yerdir.
Yine garip başlıklar sabah sözlüğü açtığım zaman ki çoğu başlıkla ilgilenmiyorum zira çok mantıksız başlıklar mesela "allah müslüman mı? " ne demek ya? Böyle ağır sapır şeyler çok bol ama arada Eskişehir gibi güzel başlıklar çıkıyor çok şükür...
Bol bol kültürlendik şüphesiz..