moderatör abi ve ablalara şikayet edin. önce bir çaylak olsun sonra ömür boyu silik. mahkemeleri gereksiz yere meşgul etmeyin. uludağ istiklal mahkemesine başvurun.
böyle bir tehdit almıştım maalesef. bazı insanlar en ufak bir eleştiriyi kaldıramıyorlar. üzücü.
çok da s...deydi. üste alacağım tazminatla da zirve düzenlerim bir de.
Valla takıntısı varsa verir abi. Yasal hakkı var çünkü. Parası varsa tutar bir avukat bir bakmışsın evine tebligat gelmiş. Bunlar oyun değil maalesef.
bazı yazarlara yapılması gereken, ama işte vicdanımız izin vermiyor. sonra işveren çıkıyoruz.
Ben de öyleyim. Kimseye tazminat ödeyecek param yok diye hakaret edemiyorum ama herkes bana rahatlıkla küfür edebiliyor sözlük ortamında.
anama küfür eden doğukanı
ölümle tehdit eden kafir cinni
cinayette azmmettiren erkeksi bayan buseyi cimere yazdım cevap bekliyorum. olmazsa mahkemeye kadar gidecem.
Turu kombo yapmışsın mk.

Hani burada sürekli sana küfür ediyorlar ya. Sen her şeyi hak ediyorsun. Sen de şeref denen bir şey yok. Sen şeref yoksunu bir mahlukatsın..
Gençler true ya yazdım, ama size de buradan söylemiş olayım ki hak geçmesin. O cimer şikayetinde savcıdan takipsizlik veya dava açılır da beraat kararı çıkarsa true karine olarak “iftira” suçunu işlemiş demektir bu. Sonra abi söylemedin vs demeyin.
--spoiler--
arkadaşlar ceza evindeyken bana fanila getirirseniz sevinirim.
--`spoiler'--
ben getiririm buse hanım. Dantelli don falan.
Sözlük yönetimi ciddi anlamda buranın huzurunu kaçıran ve insanları alenen taciz edenleri dava etmeli. Zaten şurada kaç tane yazar kaldı ki. insanları sözlükten soğutuyorlar. Fake hesap alıp millete küfür edip iftiralar atıyorlar.
(img:#2283317)