bugün

insanı şok eder. güzel güzel mesajlaşıyorsunuzdur bu sözlük kızıyla,, dizilerden, burçlardan, hava da uçan kuşlardan söz ediyorsunuzdur. derken boyun kaç diye sorar. 1. 92 dersiniz ( aslında 1.80 sinizdir ) şişko musun diye sorar, 72 dersiniz ( aslında 86 sındır ) sevgilin var mı diye sorar. yok dersin ( az ibne değilsindir aslında , manitan da vardır zira ) ve işte o an gelir. '' beni kırbaçla ''

şok olursunuz bu mesaj karşında. amacın ne lan senin dersiniz. ' sadece heybetli ve ateşli vücudunda kaşar gibi erimek '' der. iyice dellenirsiniz. ''tost makinası mıyım lan ben dersiniz'' muhatap olmayıp, cvplamazsınız msjları. o da kudurup durur, çıldırır olduğu yerde. aslında en doğrusunu yapmışınızdır. o iffetsiz bir sözlük kızıdır ve hep öyle kalacaktır.

azalarak bitsinler amk. terbiyesizler.
at gibi kız olması sebebiyle olabilecek olaydır.
büyük ihtimal erkek yazardır ve hemcinslerinin fantezilerine ortak olmak için onlara mesaj atıyordur.
(bkz: yok artık)
mesaj gelen erkeğin, ocağına incir ağacı dikilmesiyle bitecek aksiyonları başlatan olaydır. zira o kırbacı yedikten sonra ne aile kalır ne de sevgili.
buna benzer bir mesaj aldım geçenlerde *
baktım kuklanın dediği gibi ilerliyor mesajlar yapıştırdım cevabı;
tost makinası mıyım lan ben*****
cevap aynen şu;
ben seni fırın olarak düşünmüştüm, bende mercimek. ****
hiçbir zaman 1.92 boyunda, 72 kilo ağırlığında heybetli bir vücuda sahip erkeğin başına gelmeyendir.
yanlış mi görüyorum diye sözlükten çıkıp yeniden girmesine mal olabilir.
gaza gelme, adrenalin bombardımanı yaşama sebeplerindendir.
şöyle bir mesajla cevap verilmesi gereken hareket:

--spoiler--

niye sen cüneyt arkın mısın gardaşşşş?

--spoiler--
artık seri halinde gözümüze sokulacak olan mesaj alma durumudur.
(bkz: abazan fantezileri)
ikinci sınıf seks hikayelerinde bile görülmeyecek olasalık hesabı. seks hikayesinin birinci sınıfı da olur muymuş lan? bu başlıktaki olay gerçekse devamında yaşanacaklar birinci sınıf olur. düşman sırtına