bugün

tamamına ermemiş başlık.
o değil de biraz önce kafam kadar hamam böceği omzuma yaslanıp derdin ne delikanlı dedi. odada 8 tur attık.
Ulan sözlük, bazen bunca çabanın boşa gideceğini, hedefe ulaşma derdiyle boktan bı hayat surecegimi sonra da hedefe ulaşamadan öleceğim i düşünüyorum. Hatta buna canı yürekten inanıyorum. Umarım finish çizgisi yakındır. yaşamak istemediğim şehirlerde ömrüm tukeniyor. Eskiden memlekete gömülmek isterdim simdi neresi olduğu zerre umrumda değil. Memleket dediğimiz seyler aynı bokun lacivertleridir.
her tarafa yuvarlanan cümledir. örnğ gelmişinizi geçminizi .. söylemiyle devam eder. evet..
ee, sözlük yazarlarının ?

sözlük yazarlarının açtığı saçma başlıklar.
Ta gelmişini geçmişini Seveyim yahu sözlük sözlük değil kerhaneye döndü moderatorler uyuyor heralde.
sonunda iki noktayı koyacak bi cümle beklememe sebep olmuştur. o üç nokta senin ...
Şehirleri insanlarla bütünleştirmeyin.
Hayatınızdan kopardığınız insanların şehrindeki hisleri anılarınızdan koparmanız mümkün olmuyor.
Yaklaşık iki yıldır buralarda koşturmama ve ayda en az bir kere ne olduğunu çözmeye çalışmama rağmen ukte nedir, nasıl, niçin verilir sorularının hiçbirine hala hiçbir cevabım yok sözlük.
fikibok ve çükübik arasında yaptıkları seçim olarak devam edebilecek cümledir. etsin etsin böyle devam etsin.
Sol frame mutlaka bu başlıklardan görülür.
Örnek : sözlük yazarlarının itirafları.
ihtirasları.
(bkz: sözlük yazarlarının don renkleri)
tutkuları.

siyah ince parlak külotlu çorap.
beyinsiz olması.
futboldan ve siyasetten başka bir şey yazamaz olmaları ki bu konularda da bilgi sahibi olmadan içi boş şeyer yazmaktalar.
(bkz: sözlük yazarlarının ebesinin dertleri)
en çok tutan başlıkların ilk iki kelimesi. herkes kişiselini anlatmak için can atıyor.
(bkz: sözlük yazarlarının itirazları)
aslında sözlük yazarları diye bişey yoktur evlat. o sözlüğün içinde yazılan yazılar vardır. ve onu okuyan binlerce okur, insan, kişi. asıl onlardır yazar olan. biz ise, bişeyleri beğendirme çabasında olan, hiçbirşeyi beğenmiyen, herşeyi eleştiren kaygılarla yaşayan birer mekanizmayız.
(bkz: sözlük yazarlarının bazılarının sözlükle imtihanı)
açık çek gibidir. devamına her şey yazılabiliyor.
bazen adamı sinir eden alt alta uzayıp giden sözlüğü bıraktıracak kadar itici olabilen bazende çok sürükleyici olabilen entry formatı.

(bkz: sözlük yazarlarının penis boyları)
arkasından küfür gelecekmiş hissiyatı uyandıran cümledir .

(bkz: bende senin)
(bkz: içim mi fesat lan)
ilginç başlıktır efendim. duygularımı kabarttı bir anda ukteye verdim nasıl bir hikmet bilinmez.

aradım taradım sözlüğü alt üst ettim * buldum bu tarz başlıkları.
(bkz: sözlük yazarlarının imtihanları)
(bkz: sözlük yazarlarının imtiyazları)
(bkz: sözlük yazarlarının intikamları)
(bkz: sözlük yazarlarının iltifatları)
(bkz: sözlük yazarlarının iftiraları)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: sözlük yazarlarının ilk 11 i)

efendim bunların üzerine ben de dayanamayıp kendimi ukteye verdim.
(bkz: sözlük yazarlarının imamları)
(bkz: sözlük yazarlarının istakozları)
(bkz: sözlük yazarlarının ibrikleri)
(bkz: sözlük yazarlarının istifleri)
(bkz: sözlük yazarlarının istavritleri)
(bkz: sözlük yazarlarının irmikleri)

daha bu ve buna benzer ancak "i" ile başlamayan başlıklarında ucu bucağı yok onlar da şöyle.

(bkz: sözlük yazarlarının sözlük şifreleri)
(bkz: sözlük yazarlarının sözlük içi itirafları)
(bkz: sözlük yazarlarının sözlük temaları)
(bkz: sözlük yazarlarının yalanları)
(bkz: sözlük yazarlarının otobüsleri)
(bkz: sözlük yazarlarının merakları)
(bkz: sözlük yazarlarının kardeşleri)
(bkz: sözlük yazarlarının iftarları)
(bkz: sözlük yazarlarının web tarayıcıları)
(bkz: sözlük yazarlarının paylaşamadıkları)
(bkz: sözlük yazarlarının psikiyatristleri)
(bkz: sözlük yazarlarının cinayetleri)
(bkz: sözlük yazarlarının uğurları)
(bkz: sözlük yazarlarının keşifleri)
sözlük yazarlarının ...
edit: son zamanlarda sözlüğün ankete dönüşmesi sonucu aslında sözlükçü olanların ancak; içlerinde bir anket ruhu taşıyanlara söylemek, içimden geldi.