bugün

çok şükür ki şu an bunları yazabiliyorum. kulaklarım işitiyor, gözlerim görüyor. kardeşlerim yanımda, evimdeyim, şükretmek için o kadar çok sebep var ki...
herşey..
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
bizi müslüman olarak yaratan rabb'imize nihayetsiz şükürler olsun.
sevgilim.

Onunla olduğum için ne kadar şükretsem az, her gün kendimi daha da şanslı hissetmeme neden oluyor.

Bir insan gözüne bakıp ne istediğini anlayabilir mi, kelimenin ağızdan çıkışına bakıp ne söyleyeceğini tahmin edebilir mi?

Bunca yıl boşuna yaşadığımı hissediyorum, çok şükür artık bir anlamım var.
Allaha çok şükür ki atatürk gibi bir önder vesilesiyle cumhuriyete ve laik sisteme sahip bir ülkede yaşıyorum. iyi ki kemalistim ve sağlıklı bir türk genciyim.
her şeye rağmen, her türlü acıya rağmen, dimdik ayaktayım.

sana şükürler olsun yarabbim.
O bana ait.
kemalist, kürt, laik olmamak.

türk, fit, zeki, çevik, atletik, müslüman olmak ve mükemmel kaşlara sahip olmak.
balım.

nickini yazmıyorum; belki utanır diye düşündüm. ama işte bu dünyada bi şeye şükredeceksem ona, onun varlığına şükrederim.
Yaşadığım her saniye için her gece şükrederim.
(bkz: )şükretme isyan et.
Şükretmek için neden aramamıza gerek yokki. Her anımıza şükür.
hala şükür edebilmek, bunu kaybetmek her şeyi kaybettirir, çok şükredenlerden olalım inşallah.
her şeye rağmen dimdik ayaktayım.
yaşıyorum. başka sebebim yok.
yeni server'a geçiş gerçekten hızlandık.
Sağlığım için ailem yanımda olduğu için şükürler olsun.
Çok şükür emekliliğime 30 küsür yıl kaldı. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen umarım. Amin.
sağlıgım ve huzurum için, ailem için, sevebildiğim için, herşey için Allaha hamd ve şükürler olsun.
yazarak para kazanabilmek..
Müslüman bir ailede doğmuş olmak. Ama tam da bu ülkede. Sorgulama imkanı olduğu için.
rahat bir şekilde nefes alıyor olmam.
rahat bir şekilde nefesimi verebiliyor olmam.
karnimin tok olması büyük şükür sebebi... sahura az kaldi :/
Ailem ve aklım başımda çok şükür, bunları da çıkarsan ne kalır ki zaten.