bugün

entry'ler (194)

2 sevgiliyi yalnız bırakmak için çabalayan tip

erkek sevgilisiyle yalnız kalmak için o tipe :" kanka hadi büfeden şarap al gel biraz oyalan " gibi terimlerle bir süre oradan uzaklaştırılan tiptir yalnızlığı iliklerinde hisseden tiptir istenmeyen bir olgudur...

oruçluyken kokain çekmek

orucu bozuyo muydu beyler?

kadir gecesi alkol alıyoruz etkinliği

4 kadir gecesidir yaptığım etkinlik şarap gazoz etkinliği
(bkz: welcome to kadir gecesi alcohol party)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

çok yalnızım herkes birer birer kazık attı ve gitti beni menfaatleri için kullandılar her gün ölürcesine içmekten yalnızlığı iliklerime kadar hissetmekten derdimi dökeceğim bir insan bile olmamasından herkesten her şeyden çok sıkıldım monoton hayattan çıkarcı sahte insanlardan menfaatini düşünenlerden bıktım artık her gün bugün intihar edicem diye uyanıp içerken intiharı unutmaktan sızıp yine o boktan lanet güne uyanmaktan bıktım yapamıyorum çekemiyorum bu hayatı herkesten her şeyden nefret ediyorum herkes her şey çok normal sanırım ben anormalim veya ben normalim herkes anormal bilmiyorum ölmeyide denedim beceremedim rezil psikopat gözüyle baktılar psikiyatri servisine kapattılar benim suçum ne ben böyle olsun istemedim beni niye sevmediniz be?

ertuğrul kürkçü

mahirlerin arkadaşı kızıldereden tek sağ çıkan birisidir.

alkolle sabahlayan insan

benimdir elimde bira sigara kafamda dertler intihara meyilli düşünceler içiyorum ölürcesine dertleşicek yazar yok mu?

homofobimizden kurtuluyoruz kampanyası

homofobiye hayır
(bkz: erkek adam erkek götü siker)

türk erkeğinin altına yatacağıma lezbiyen olurum

bıyıklı kezban beyanıdır.

nazım piraye

“Ben senden önce ölmek isterim.
Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun?
Ben zannetmiyorum bunu.
iyisi mi, beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun
içinde bir kavanozun.
Kavanoz camdan olsun,
şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin...
Fedakârlığımı anlıyorsun: vazgeçtim toprak olmaktan,
vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında kalabilmek için.
Ve toz oluyorum yaşıyorum yanında senin.
Sonra, sen de ölünce kavanozuma gelirsin.
Ve orda beraber yaşarız, külümün içinde külün,
ta ki bir savruk gelin yahut vefasız bir torun
bizi ordan atana kadar...
Ama biz o zamana kadar o kadar karışacağız ki birbirimize,
atıldığımız çöplükte bile zerrelerimiz yan yana düşecek.
Toprağa beraber dalacağız.
Ve bir gün yabani bir çiçek bu toprak parçasından nemlenip filizlenirse
sapında muhakkak iki çiçek açacak:
biri sen, biri de ben.”
kısacası:
-piraye gel sana muhtacım
+piraye aşkından öldü yinede dönmedi Nazım'a...

oyumuz hdp ye barış hemen şimdi

biji aşiti biji azadi.

ucuz şarap ucuz hayaller

her akşam olduğu gibi yine çıktım dışarı tekel bayiden ucuz bir şarap aldım şu an içiyorum biraz sarhoş etse yeter hayaletin gelse önüme her kadehde seni içiyormuş gibi olsam hayalinle otursak dertleşsek ve sen yinede yoksun olsun hayalin yeterdi aslında tütün çıtırtısı bozardı sensiz geceyi kadehler birbirini izlerdi biri biter biri dolardı ama yinede sen yoktun yanımda ne kadar acıdır bilir misin sevilmeyipte sevmek imkansızımsın benim işte ama yapıcak bir şey yok ve sen yine yoksun dertleşcekler özele gelsin..

1300 lira asgari ücret alıp akp ye sallayan tip

biraya 7.5 lira veriyoruz amk 1300 lirayla geçinilebilir mi?

anlamıyor musun seninle konuşmak istemiyorum

eski sevgiliden duyulan dünyayı başına yıkan sözdür ulan amk böyle işin dedirtir.

güne kaçak sigarayla başlamak

aç karnına kaçak sigara yakıp güne başlamaktır ağzında kötü bir tat bıraksada güzeldir.

gecenin dertli insanları

gecenin ayazında elinde sigara ve bira olan insandır gecenin sessizliğini tütün çıtırtısı bozar yalnız insandır hemde bir kuduz köpek kadar yalnız...

sevdiceğinin ölüm haberi

ayrıda olsan dünya başına yıkılır o an kendini kesmek ister insan ardı ardına sigaralar yakar ve o artık ölüdür geri gelmeyecektir öpemeyeceksin sarılamıycaksın koklayamıcaksın ömür boyu kalbinde bir yara olacak ama hiçbir bok yapamıycaksın belki mezarının başında saatlerce içip dertleşeceksin ama yok her şeyin bittiği andır...

gece yarısı karşılaşılan bilge dayılar

genellikle kuytu bir köşede şarap içip öğüt verirler.

ser verip sır vermeyen yiğit

kendisi ibrahim kaypakkayadır devrimci bir önderdir onurumuzdur.

ikinci kez aşık olmak

2.si olmayacaktır eylemdir insan bir kere aşık olur.

rakı içmeyen erkek

en son 7 bardak fondip yapıp kusa kusa bir hal olduğumdan beri rakıya uzağım tekila var kusturmuyo en azından.