bugün

entry'ler (81)

terör örgütü ile görüşen şerefsiz ve namussuzdur

Lan kaç yıldır anlamadınız aq adamlar görüştüklerimiz terör örgütü değil diyor işte ne mallar var ya...

katıksız orospu çocuğu

(bkz: Led zeppelin my drug)

atatürk olsaydı lice ye karşı takınacağı tavır

Atatürk olsa Lice'ye karşı tavır takınılacak bir durum olmazdı.

96 lı hatunlar

Ulan yaşım aklıma geldi 96lı ne amk şu zamanı biri tutsun ne büyük bi katilmiş arkadaş.

ter kokum parfümüzden daha iyi kokuyor

(bkz: okuma yazma bilen yazar araniyor)

sagopa kajmer in şarkılarındaki en anlamlı sözler

Çizebilirim kağıtlara, bakmadan nur cemâlini
Gezebilirim peşinden seni görmek için tüm evreni.

chp ve mhp artık kapatılmalıdır

Tek umut hepar kabul edin ya da etmeyin gerçek bu.

ulu sözlük yazarlarınınen sevdiği jenerik müziği

Brave Heart Cesur Yürek film müziği.

yazar nicklerinden kime oy verdiğini tahmin etmek

Herbisikeboşunagötlenmeyenadam mı ne vardı o daha çocuk aq veremez oy falan.

evlenme teklifi tavsiyeleri

Adalar vapurunda gün batmak üzereyken yapın aq tanıdık kimse olmasa da işe yarar.

içip içip sözlüğe sarmak

içip içip sözlüğe saran bir yazarın arkadaş arama çabasını anlatan başlıgdır.

bu da bitti şimdi napıcaz diyen kanka

Açık yer olmadığını bilip bi umut soran vitrinden bi şişe viski votka bilmem ne falan çıkar mı lan acaba diye düşünen kankadır.

lan yatın uyuyun amk diyen yazar

Boktan bir telefonla sözlüğe giren yazarın isyankar bir haykırışı da olabilir.

bu da bitti şimdi napıcaz diyen kanka

Aldığı içki yetmemiş olan kankanın ben sana yetmez demiştim a.kodumun cimrisi birer tane daha alsan ölür müydün diyen kankasının somut sözcüklerle kurulmuş düşüncesidir.

lan yatın uyuyun amk diyen yazar

Muhtemelen sevgilisi olmayan olsa da uyumuş olan, başlıklara bakıp kendine uygun bişey bulamayınca "aslında en iyisi uyumak aq bunca insan ne s.kime burda bu saatte" diye düşünen yazardır, yazarlardır.

tarihteki şapka giymeyenleri idam ettiren lider

Atatürk'e saldırıp saldırıp sonra kendi nickaltına ben böyle doğruları anlattım şöyle sevilmedim bilmem ne deyip vicdan muhasebesi yapma peşinde olan, hayatında Atatürk ile ilgili binbir müsvedde kağıt okuyup tek bir kitabı adam gibi okumamış, ailesi tarafından muhtemelen yıllarca yurtlara siktiredilmiş, sevgi ve şefkatten bîhaber ama herkese sevgi saygı ve şefkat gösterilmesi gerektiğini anlatan bir dine mensup olduğunu sanan yazar parçasının nefret dolu yalan beyanatıdır.

sözlük yazarlarının penis boyu

O 13buçuğun birini 18 yapmanı rica ediciim. Al kırdın kırdın küstü bak noldu şimdi he.

Edit: Olm ne eksiliyosunuz lan çekip de ben uzattım sanki kendi uzamış aq.

bir erkekten duyulabilecek en güzel söz

Seç beğen mağaza senin bugün ne istersen al gerisine karışma.

günlük tutan erkek

Ömer Seyfettin'in balkan harbi ruznamesi adıyla yayınlanan günlüğünü okuyun. içindeki en vurucu kısımlardan biri şu: "Kumandanlar öldü ya da kaçtı asker bir oraya bir buraya yürüyüp duruyor. 20 bin kişilik Hamidiye ordusu istanbul'dan yola çıkmış diye haberler geliyor tüm bunlar yalan asker artık inanmıyor... Demek türkün yaşamak hakkı yokmuş." Bu yazıdan sonra Ömer Seyfettin ve diğer tüm askerler esir olmuştur. Okuyun ve öğrenin.

bursa da gidilebilecek kahvaltı salonları

Eker süt parkına gidin diğer tüm yerlerden daha güzel daha kaliteli olduğunu göreceksiniz.