bugün

(bkz: bok)**
sümüklü mendil.
sigara külü.
kentkart.
kitap.
telefon ve kulaklık. *
sözlük yazarlarının özelidir.
kentkart, ipod, telefon, kitap, defter, parlatıcı, göz ya$artıcı sprey.
siyah göz kalemi, müzik çalar, telefon.
KLAVYE*
iyice suyu çıkartılan anket olayıdır. yok masasının üstünde ne var, yok makyaj kutusunda ne var yok ebesininkinde ne var bir konunun suyunu çıkartmadan bırakmayan yazar söylemidir. sinirlendirmekten başka bir boka yaramaz afedersiniz. sanane dürrük ne varsa var işine bak denilesi tip eylemi.
(bkz: uludag forum) *
promosyondan alinan 2 koli kondom, nereme sokacam bilemiyorum ama.
mıh.
Şarj aleti, ruj, mp3 player, cüzdan, küpe arkası.
philips saç düzleştirici, o hafta okunan kitap, ipod, tampon, kolonyalı mendil, dove stick, tarak ya da saç fırçası, göz damlası, göz kalemi kalemtraşı, akşam takılacak olan takılar tokalar, bepanthene, şarj aleti, kredi kartı, makyaj çantası, parfüm, güneş gözlüğü, eti form, el kremi, bozuk para çantası, günlük ped, kaş kalemi, sally hansen cuticle oil, son dakika gezmeleri için tırnak cilası, pil, indirim çekleri, indirim kuponları, bankamatik kartı.

kuaföre gidilecek bir günse sabahtan çantaya eklenen bir şampuan.
(bkz: kondom)
(bkz: umut)
(bkz: hayaller)
(bkz: ilaçlar)
efendim oncelikle bu canta tasimayi hanim yazarlarla sinirlamak lazim. cunku delikanli milleti icin canta tasimak mecburi olmadikca zulumdur. illa da bir canta tasimasi gerekiyorsa bu mecburiyet durumudur ve icinde de muhtemelen iki takim temiz ic camasiri, bir adet utulu gomlek, corap, haci sakir sabun, limon kolonyasi ve bir adet permatik bulunur. permatigin yaninda haci sakir tras sabunu ve tras fircasi olsa da olur olmasa da. zira delikanli adam mucibi halinde susuz bile tras olabilmelidir. sonradan icad olan tras jeli yok bilmem tras kopugu bulundurmak ile tabirimi bagislayin orkid ped bulundurmak arasinda fark yoktur.

gelelim hanim yazarlarin simbiyotik bir yasam bicimi kurduklari cantalarina. bunu bilemeyiz zira icerik genistir ama mesela lazim olmasi kuvvetle muhtemel bir kafa kagidi, nam-i diger kimlik her ne hikmetse gereksiz kabul edilir ve konulmaz. lazim olmasi durumunda carsamba pazari gibi icinde yok yok dediginiz cantada o lazim sey haric her sey bulunur ama o bulunmaz...
allık fırçası, göz kalemi, keçeli kalem, mandalina kabukları, kulaküstü kulaklık, bere, eldiven, küçük boy dikiştutmaz, ayıcıklı anahtarlık ve anahtar, ipod şarjı, cuzdan.
parfum, deodorant, telefon ve kulaklik, dis fircasi ve dis macunu, toka, cuzdan, nivea cilekli ya da kirazli dudak kremi, sarj aleti ve islak mendil.
Küçük not defteri, kalem vs.
Su.
Çikolata.
Biber gazı.
şarj aleti, ayna, ruj, göz kalem, parfüm, yedek ince çorap, ıslak mendil, mendil, cüzdan, kalem ve not defteri, cımbız.
Anahtar , kibrit ve içinde iki bos banka kartı , kaç kartvizit , kentkart , vesikalık resim bide 5 tl olan cüzdan.

itiraf ediyorum fakirim .
Tost, meyve suyu ve su.
Daha yeni cuzdanimi duzenledim ve sozlugu acar acmaz bu baslikla karsilastim, anlatayim efemdim. 10-15 Tane kartzvit, 4 kredi karti, biri zirrat burs kartim. 1.750 Tl nakit para. Annemin ve kizkardesimin fotografi ve son olarak zamaninda birine ozel olarak yazdigim şiir.
1 liraya aldığım ne olur ne olmaz tırtıllı prezervatif
kitap
defter
çakmak
sigara
kalem
silgi
kulaklık