bugün

evime gidip ailemle olacağım,bir de onun aramasını bekleyeceğim tabi ki aramayacak biliyorum ama yine de bekleyeceğim..
balıkesire gidecektim. Yılbaşı sonrasına aynı güne üç sınav denk gelince iptal oldu. Ankaradayım, yalnızım. 6lı bira alırım, garnitür alırım rus salatası yaparım.
Sabaha kadar çalışmakkkk... Şanslı mıyım yoksa şanssız mı bilemedim şimdi.
planım var. rezervasyonum yapıldı. hatta parası da ödendi ki bu dönüşü yok demek. ama isteğimle yapacağım aynı şey değil. zaten bir tuttursam o senkronu hep mutlu bir insan olacağım. hep musmutlu, hep en mutlu ben olacağım.
var bir uyumsuzluk ömrümde. uyuşmuyor vesselam hiçbir şey. olmak istediğim yer olduğum yer değil asla. şarap içsem o gün canım en çok votka istemiştir oysa. sevdiğim adam sırdır, uzansam dokunamam. yanımdaki hiçbir şeyin bana ait olmadığı kadar benimdir, kopamam. üstümde bir maske eğreti. herkes çok farkında.
şimdi yeni yılda o istemediğim yerde istemediğim kadar çok eğlenirken bir dilek geçecek aklımdan elbet. "tanrım lütfen, lütfen biraz senkron ver hayatıma!"
evde oturmak, tv seyretmek.
ailesinin yanina gidip onlarla beraber yeni yila girmek.
(bkz: home sweet home)
ya da ankara yolcusu olabilirim. karar vermedim.
ARKADAŞTA KALMAK SONRASI ALLAH NE VERDiYSE.
evde geçecektir. bu kez şahsi istektir.
odamda içmek.
Sokak çocuğuna döneceğiz gibi ya , bakalım yada cluplerde sürüneceğiz.
Arkadaşlarla kızma birader oynamak. Evet 12'den sonra okey'e geçicez.
duman konserine gitmek.
finallere çalışmak. plana bak lan.
Ailemle birlikteyim. Yaş pasta kesip, televizyon izleyeceğiz. Belki tombalada oynarız. Sonra ondan geriye sayım...
alkolde değil kolada değil nesgayfe içerek yılbaşını evde kutlayacağım. *
paris hilton la paris te olabilir ama lopez, britney ille gel diyolar ama kararsizim. sensiz yilbasi olmazmista bilmem ne..
Arkadaşlarla Jolly Joker de sabaha kadar eğlenmeyeceğim tabiki, evde kabuklu fıstık ve bira dururken.
a,b ve c olmak üzere üç adet planım vardır.

(bkz: hayırlısı olsun)
yılbaşına girmek.
Plan yapsakta yapmasakta giriyoruz. O yüzden her zaman ki şeyler.
(bkz: petibör)
(bkz: çay)
(bkz: tombala)
home sweet home. bi yılda dışarı çık be adam, yok arkadaş bu sende evdeyiz. mandalina, portakal, elma, çerez, bira. hayat bazen çokn zor.
nişantaşı sokaklarında mı içsem, evde tv karşısında mı diye düşünmeme sebep olan halen netleşmemiş planlardır. Önerisi olanı beklerim.
sevgilimle evimizde oturup aldığımız çerezlerimiz abur cuburlarımız içkilerimiz ve dışarıdan söylediğimiz pizzamız eşliğinde film izleriz.
çalışmak *.