bugün

beynimi kemiren düşünceler var. hic cikmiyorlar aklimdan. uyumak istedigimde dahada artiyorlar. göz altlarim mosmor. gunlerdir dogru duzgun uyumadim. cok uykum var ama uyuyamiyorum. uyusam bile maksimum 1saat icinde uyaniyorum ve birdaha uyuyamiyorum.
görsel
gece insanin beyni daha iyi çalisir ya, ha iste o yüzden bütün sorunlar beliri verir kafada. sonra yat yata bilirsen.
Uyudukları zaman haytı kaçırıyorlarmış gibi hissettiklerindendir.

Şahsen ben öyleyim. Fix 8:30 da uyanırım. Gecede 2 den önce uyumam. Kitap okurum dizi film izlerim veya freelance birşeyler gelmişse onları halletmeye çalışırım ama kesinlikle 2 den önce uyumam. ve 7 saatten fazla uyumama. Uykum 12-13 saat pc başında olduğum için gözlerimi dinlendirmeye yetmez bu yüzden de sürekli uykusuz modundayımdır.

Ofisteki arkadaşlar ne kadar uykusuz olursam o kadar mutlu oluyorlar çünkü uykusuzluk dozum arttıkça azımdan ççıkanın kulağımın duyma oranı düşüyor.
uyku problemi çekmektir.
kapitalist sistemin getirdiği yoğun çalışma sebebi ile uyuyamiyorum. Daha doğrusu uykusuz kalmak zorunda bırakılıyorum.
ben hep böyleyim.
geçen hafta komşu sabahın 5 ine kadar yüksek sesli olmayan ancak sürekli tıkır tıkır sesleriyle uykusuz bırakmıştı. önce sesler arasında uyumuşum saat 4.30 da uyandım baktım hala geliyor ben duvara vurup küfür edince sesler kesildi.
Alışkanlık. Saat 3 olmadan sanki mükemmelcesine uykum gelmiyor.
Gece daha yeni başlıyor.