bugün

herkesin kel olduğu bir dünyada saçı olan tek insan bendim küçükken gördüğüm bir rüyada. bana atılan o bakışlar hala aklımdadır. saçlarımı yolmak istediklerini hissetmiştim.
o değil de neden bu rüyayı gördüğümü anlamadım, herkes açıklamış şu şu nedenden etkilendim gördüm veya psikolojik olarak kafama yer etmiş falan. ben de yok hacı, hiç bi sebep yok.
Yazarların aklından çıkmayan,çok etkilendiği rüyalardır.
6-7 yaşlarında gördüğüm dev örümcekli rüya.
liseden mezun olduktan sonra tekrar lise 1'den başladığımı gördüğüm rüyadır. korkutmuştur.
Sakallı bir amca allah ile tanıştırmıştı , elimi sıktı allah. Evet
unutmak için çabaladığımızı ancak hic unutamayacagimiz hayal ürünüdür, beynimizin bizimle billur geçmesidir.

ya ilkokul 1 yada 2 te gidiyordum. bütün sevdiğim insanlar canlı canlı canlı kıyma makinesinden geçiyordu. nasıl bir hayal dünyam varsa artık...
7- 8 yaslarimdayken beni evin icinde hic konusmadan takip eden yuvarlak ve beyaz yuzlu kisi. serefsiz.
Onu gördüğüm her rüya... Her seferinde de öpüyordum.
Bikeresinde de ablamla birlikte halamı öldürüp parçalayıp gömdüğümüzü gördüm. Sonra çok vicdan azabı duyup itiraf etmiştim. Uyandıktan sonra birçok şey değişti hayatımda. Kin tutamamaya başladım. Herkesi affettim. Aslında ne kadar nefret etsem de düşündüğüm kadar merhametsiz olmadığımı anladım. Çok etkilenmiştim.
Bir de babamın öldüğünü görmüştüm. Çok korkmuştum...
Lan bir eve gitmiştik yarışma mı ne varmış. Orada kendilerini tırtıklı bıçaklarla kesen yüzlerce insan gördüm. Birkaç tane adam bize saldırdı. Balkondan atlayıp kaçtık. Karadeniz Of'taymışız ne alakaysa, hiç de gitmedim oraya. Bu da böyle bir rüyam. Ha bir de insanları gıdıklayarak öldüren kedi kılıklı korkunç kadın vardı, küçükken üç sene aynı rüyayı görmüştüm. Annemi öldürüyordu kadın ve ben umursamıyordum rüyada. Yine tırstım o kadından bak, şeytan kılıklı gudubet.
Ya dün gece tost gördüm hala unutamıyorum.
yine bir gün star wars ritüelini yerine getirirken * uyuya kaldım ve o muhteşem naboo gezegenini gördüm, ve hala unutamıyorum.

görsel
Liv tyler'i gordugum ruyayi hala unutamiyorum. Fesatlik yapmayin picler oyle bisey yok.
bir daha diyordu Angelina, beni sakın jlo için bırakma.
bizim mahalledeki eski fırını 5 katlı v. ı. p. şeklinde görmüştüm. hatta poğçanın içine çorba döküp veriyolardı falan.
yazarların yaşadıkları süre içerisinde gördükleri ve çok etkilendikleri rüyadır. bir gün gerçekleşeceğini düşünmelerine yol açacak kadar etkili olabilir. beraberinde fobilere de neden olduğu görülmüştür.
çok küçükken gördüğüm bir rüyayı anlatayım size;
evimizde büyük bir yangın çıkıyordu ve ben balkona koşuyordum. balkon demirinin dışana çıkıp aşağıya baktığım hala dün gibi aklımda. atlamak atlamamak arasında kalmıştım ve o duyguyu şuan bile hissedebiliyorum.
bu rüya ben de yüksekten atlayamama ve merdivenlerden koşarak inememe fobisi bıraktı. yüksekten düşerek öleceğime inanıyorum.
5-6 sene once yüzünün yarısı yanmış yarısı normal olan yaşlı bir kadın bana benimle gel dedi sonra uyandım. Ne zaman rüya konusu açılsa hep aklıma gelir.
aydayım dünyayı izlerken birden şekil değiştiriyor aman tanrım o da nesi mavi yeşil beyaz renklerle harmanlanıp bir penise dönüşüyor. sonrasında neler olduğunu hatırlayamıyorum.
freddie mercury ile bir gün wembley'de konserdeyiz. stat yıkılıyo yine *. ben kuliste beni çağıracak ve şov başlayacak diye bekliyorum. grup i want to break free 'ye giriyor ve fred de bana ıslık öttürüp sahneye çağırıyor ve gerçekten koskoca konsere ara verip sevişmeye başlıyoruz. arada bir şarkıyı da söylüyoruz tabi...

unutamıyorum.
Oğuzhan sosa gomez ve Quaresmayi görmüştüm rüyamda. Önce Oğuzhan geliyordu bize ben boynuna atlayıp ağlamaya başlıyorum abi senden bir isteğim var Quaresma abiye selam söyle diyorum. O da gülüyor ıslık çalıyor ve odaya gomez sosa ve Quaresma giriyor. Ben deliriyorum herhalde gomeze abi gitme diye yalvarıyorum o da gitmicem diyor yarım yamalak türkcesiyle. Hayatımda gördüğüm en güzel rüyaydı.
1- üç kardeş kuzenimin ölüm haberi. Tarihler 11 Nisan 2016'yı gösteriyordu. Pazar'ı pazartesi'ye bağlayan gecenin en güzel uykusunda kötü rüya benim için kaçınılmazdı. Rüyada ben ve babam bi güzel keyif yapıyorduk. Aniden gelen telefonla üç kardeş kuzenimin ölüm haberini aldığımda şaşkınlığım ve üzüntüm birbirine karşmıştı. Puslu sisli havada fatih mezarlığına 10 adım kala alarm sesiyle uyandım.

2- mobbing. Son 1 ay önce gördüğüm kötü rüyalarımdan biri daha. iş yerinde online çalışırken ne yazık ki online mobbingin kurbanı olmuştum.

3- caillou'nun final yapacağına dair haber. Biraz kötü olsa da saçma bir rüyaydı. Salı'yı çarşamba'ya bağlayan 25 Mayıs 2011 tarihli rüyamda yumurcak tv'de "caillou artık ekranlara veda ediyor" rüyası biraz üzücü olsa da rüyadan 4 buçuk yıl sonra stv ve avenelerin uydudan şutlanmasıyla* rüya gerçekleşti.

4- 2004 sonu 2005 başı gibi gördüğüm bir rüyamda dev madeni 25 kuruş elimdeydi, yine 2005 ortalarında gördüğüm rüyamda dev burgu mavi kaydırak gece gece evimizin içindeydi ve korkmuştum.

5- Mart 2012'de taksiyle kendi başıma bir kurum binasına öylece takılmaya gitmiştim. Asansöre binince bodrum katına indiğimde bi oda dolu siyah ev böcekleri hızla bana saldırıyordu ki aniden asansasansörle tekrar zemin kata çıkıp terketmiştim.

6- ekrem imamoğlu'nun istanbul'u ilk kazandığı gecede rüyamda stv yeniden açılmıştı.

7- üç efsane isim tek rüyamda: en iyisini en sona sakladım. Rüyamda ibrahim erkal, süleyman turan ve osman cavcı'yı tek rüyada görmüştüm. Resmen sırılsıklam dizisinin içindeydim ağa :d
Korkularımın kabusa değil de rüyaya dönmüş halidir özellikle.
Abi yıllar boyu aynı rüyayı gördüm unutmak elde değil ki. Pembe yuvarlak cisim sadece bu * yıllarca bunu gördüm ama hala piskolojim sağlam.