bugün

alkol için kendini içmeyeceğim diye ne kadar kasarsan üstünden ilk içişin çok mağur oluyor. tüm o kastığın günlerin acısı götünden ve cebinden bir biiir çıkıyor. patlayacak şey engellenemez. bırak patlasın. bırak bokunu çıkar. biriktirince daha fena çıkıyor. tıpkı aşk gibi.
insanların birbirlerine olan güven kayıpları genelde tek taraflı düşünce-duygu bozukluğundan doğuyor. birine fazla iyi davranırsanız karşınızdaki çoğu kişide gereksiz ve istemsiz olarak bir beklenti potansiyeli oluşturursunuz. bu beklentileri karşıladığınız sürece karşınızdakiyle ilişkileriniz güzel gider. zaman gelir o beklentiler artık saçma ve düzeysiz boyutlara ulaşır. o zaman siz beklentileri karşılayamazsınız ve suçlu duruma düşersiniz. oluyo bu
gülümsemek bulaşıcıdır.
kış, yazı özletir.
(#10394034) iyi tespitti.
ateist geçiniyodum, allah belamı verdi. demek ki allah varmış sözlük.
görmekle, yaşamakla elde edilen tespitler.
mesela;
ekşi sözlük piç mekanıymış, yalaka olduğunu mod un götünü yalamadığını görürlerse anında uçururlarmış. ekşi sözlük yazarı olacaksanız çok sağlam bir göt yalayıcı olmak lazımmış.
okul hayatı boyunca okula oflaya poflaya gelen arkadaşların hepsinin okul biter bitmez evlenmesi.
dostunu yakın tut, düşmanını daha da yakın.

edit:birileri gocundu gibi.
Her lafı hak eden birine, -belki de- yapılması gereken tek şey, o'nu vicdanıyla başbaşa bırakmaktır...
ankara'nın çok ama çok soğuk olduğudur.
türkiye gelişmekte olan bir ülke (!) *
karşınızdakinin ağzının içine baka baka esnerseniz oda esner.
(bkz: #10715492) entrysini okuyunca esnersiniz * *
kabe'yi tavaf eden dürümcü açar.

(bkz: hacı dürüm ve kebap salonu)
(bkz: hacıoğlu lahmacun)
bir insana kibar davrandığında gelip tepene çıkıyorlar anladım ben bunu sözlük...
sözlükte de böyle.
(bkz: yüz verdik ayıya geldi sıçtı halıya)
conan o'brien incicidir.
http://www.eybat.com/2010/11/conan-obrien-reytingleri-alt-ust-etti.html
sağlık amacıyla yürüyen insanların hemen triplere girmesi ve kollarını daha çok sallayarak nizami yürümesi herkesin dikkatini çekmiştir.
koç burcu erkekleri sekse en çok düşkün olanlardır.
çok çalışıyorum diyen adam az çalışıyordur. karşı taraftakinin hevesini kırmak için ibnelik yapıyordur.
az çalışıyorum diyen adam sınavlarda iyi yapar. karşı taraftakini "çok çalışıyorum yapamıyorum adam hiç çalışmıyor aldığı nota bak" bunalımına sokmak için ibnelik yapıyordur.

özet: kendisi hakkında yorum yapan öğrenci ibnedir ***
en büyük günah; bildiğin halde yaptığın yanlışmış.
unutulmaz, vazgeçilmez yok. hiç bitmeyen acı, mutluluk yok. sonsuz aşk, sonsuz güven yok.
(bkz: bir daha tespit yapmak yok)
havanın eksi derecelere düştüğü zamanlarda adananın hava durumunu kontrol etmeden geçmem, geçemem unutamam acı tatlı ne varsa hazinemdir.
her pop şarkısı bir gün molfix reklamcılarının elinden geçecek yavrum, sakın korkma...
eğer adınız tayfunsa haftada bir kutu hobby jöle bitirebilirsiniz.