bana şöyle bir sms geldi ama çözemedim;

'anketin amına koymak için amket yazın 3131 e gönderin, gelip anketinizin amına koyalım'
napysn?
nerde kaldı bu mına koduğumun servisi.
(bkz: tamam kanka görüşürüz)
(bkz: dostumu yedim bekliyorum)
"numaranız iptal olmadı..." diye başlayan bir sms. biri bana bir şey ima etmeye çalışıyor sanırım.
" cep aran kampanyasından kazandığınız 1.2 tl bakiyenize eklenmiştir. hediyenizi özel servis ve yurt dışı hariç her yöne aramalarınızda kullanabilirsiniz. "
ihtiyacım olduğunda bana kredi vermeyen *mına kodumun çok garantici bankasından pişkinlik mesajı geldi. *
"hacı köpeğan olayım köntör at!"
gelirken 3 ekmek getir.
mesaj: değerli müşterimiz tebrikler. GOLd paket ve bir adet kol saati kazandınız.
bilgilerinizi güncellemek için ****** nolu hattımızı arayabilirsiniz.
içten verilen cevap: ha s.ktir.( meslek icabı yemedik tabii )
aslında gelmesi istenen mesaj: aşkımın bahar tomurcuğu, seni çok özledim.
sonuç: ikinci mesaj asla gelmeyecektir.
Ma szanse wygrac 1200 zl. zagraj o kase i zatwierdz wiaddomosc!

bana en son gelen mesaj budur. al sana anket. hadi bakalım!
bu ayki faturanız ödenmemiş.ödeme yapmak için avea bayisine gelebilirsiniz.son ödeme tarihi 16 mart.işin garip tarafı genelde bu mesaj 4 veya 5 gün sonra gelir.*
avea'nın yolladığı saçma salak mesajlardan yalnızca biri. yeni bir tane atana kadar da en son olarak o kalacak.
-Sacramento yenmiş sonunda hacı
Hi, would you come to my room? I'm so bored *
"bugün indirimli fiyatlardan yararlanma süren doluyor.yarın 30 tl ve üzeri yükleme yap,hem avealılarla 180 hediye dk. kazan hem de 10 dk'si 50 kuruşa konuş!"

ahanda 2 aydır bana gelen son avea mesajı bu.
Haberin olsun telekulak tarafından dinlenyorsun...
"Neredesin hacı ağaç oldum * ." .
düşünmen yeter (: diye bir sms.

edit : Bunu da mı eksiledin yeğen? Aferin, aferin...
değerli abonemiz, bir defade en az 4 tl yüklemediğiniz takdirde hattınız 21.05.2010 tarihinde iptal edilecektir. gönderen: salak bir arkadaşın numarası. * *
tebrikler!!! kuruluşumuzdan indirimli gold saglık paketi ve hediye kol saati kazandınız. hemen 0 212 213 00 13 arayın kaydınızı yaptırın. hediyenizi alın. (0531 948 86 59) amk böyle bilgi mesajı mı gelir lan.

entry' de zedit: ibaresini kullanmayınız zediti: cep numarasını arayıp kim oldugunu ögrenen olursa bana da haber versin lütfen.
(bkz: canım) an itibari ile aldığım ve verilmek istenen devasa mesajı anlayamadığım sms dir.
(bkz: inio şuan yavru)
gönderen: Cenk diye bir arkadaşım.

aynen böyle yazıyor.

şimdi anlamayanlar için anlatayım.

bunlar kampüs dışında çıktılar dedimki gelirken bana içecek bişeyler alın. tamam dediler. ondan sonra ama direk odaya çıkıcaz gelince dediler, tamam dedim kapaının önünde alırım senden emanetleri. gel bizde içelim dedi. yok dedim film izlicem. olm gelsene flashforward 15 i izlicez dedi. indirdin mi ki dedim. o da bunu dedi işte.
hadi çık benimle laaa..vallaha ciddiyim..ya ne küfrediyon?!