bugün

(bkz: anket var gel baba gel)
hesaplı tarife ile ayda 19.90 tlye heryone 120 dk konusup 250 sms atabilirsiniz.üstelik tarife ici BEDAVA!hesapli tarifeye gecmek icin bayilerimize bekliyoruz.
"ara" .
05351231213 numaralı abone tarafından hattınıza 50 tl yüklenmiştir. güle güle kullanın. ayrıntılı bilgi için http://www.ruyandagorursun.com.
dostunu yedim bekleme beni!

allah belanı versin.
"bence böyle bişey yapmamalısın tavsiye etmiyorum bu oyunda yeterince darbeler aldın future olmaz"

-kız arkadaşım half life2 episode1 'i indirmememi istiyor.
aveadan tabiki başka kimden olcak amk.
evet evet
anlastik.
nerdesin sen.
son sms değil belki ama yazayım..

kızınız aydan x.. x günü x tarihinde okula gelmemiştir. bilginize... okuduğum an öğrendim ki bir kızım varmış benim.. gittim babama gösterdim, 'senden beklenir ak' der gibi baktı..
benim tahminim bu gerzek kız evi aramasınlar diye telefon numarasını salladı, o da bana denk geldi.. hiç alakasız birinin devamsızlık günlerini öğreniyorum lan, ak kızı bi gün de okula git ya..
okulda mısın canım? *
şimdi indim uçaktan geliyorum oldu en son mesaj. Yazık bana kısa sürdü.
keçiören belediyesi huzurevi açılışına çağırdı*.
kontör yüklediğinde (bkz: değerli abonesi) olurken kontör bitince (bkz: sayın abonemiz) diye hafif haddini bil smsidir.
"dorduncu golu hakem vermedi"
(bkz: hoşcakal)
abi para durumun nasıl.
naptın canım yatırdın mı harcı? kabul belgesi geldi mi?
lieber fonic kunde, ıhr guthaben ist bald aufgebraucht. um vom bankkonto aufzuladen, antworten sie mit ja oder laden sie per guthabenkarte auf. ıhr fonic team *
"ilk goruste aska ınanırmısın yoksa bı daha gecıyım mı?" **
Hoscakal?
telefona cevap vereyemeyen hayalimden.
dersteyim dedim ya.
toplam 2 tl 91kr bakiyeniz bulunmaktadır.ayrıca 3 dk 28 sn heryöne konuşmasureniz vardır. hattınızın aramalara.....
son aya ait güncel faturanız .......... turkcell.

senin ben......