bugün

görsel

Hasretim sana değil, yersiz bir gurura kapılma. Çünkü seni var eden de bendim.

Hasretim, var ettiğim sana verdiğim ve hiçbir faninin de veremeyeceği, kelimelerle anlatılamayacak kadar özel duygulardı.

Sorun şu ki, sana bahşettiğim duygular, sanki seninle gömülüp gitmiş gibi ruhumun derinliklerine.

Ne yaparsam yapayım Yolumu bulamıyorum,

Seninle aynı anda bakıyor olma talihsizliğini göze alarak, dolunayın ışığında bile...
buraya bile yazamıyorum bazı söylemeyi istediğim şeyleri. çok zor hayatlar yaşıyoruz çok...
kuzenimle amaçsızca gülüyoruz ama deli gibi hiçbir şey yok ortada hava yağmurlu diğer kuzenim bizden büyük ruh doktoru olur kendisi bize ağır depresyon teşhisi konuldu tarafından ahahaa biz hâlâ gülüyoruz hava soğuk üşüyorum çayımı da kuzenimin üzerine döktüm gülüyor ahaha.
bugün yolda yürürken osurdum.
‘Eyvallah, hiç bir dile çevrilemeyen farklı anlamlar içerir. Eyvallah!’
Kimseyi hayatından çıkarmaktan korkmuyorsan güçlüsündür diyorum.
görsel
Ahaha yabancı dizi izlerken dünyanın diger ucundaki ikizimi buldum. Insanlar cift yaratılır derlerdi dogruymus lan. Gerci bütün japonlar birbirine benziyor. Evet arkadaki pamuk prenses degil öndeki benle aynı formayı giyen ciddi hemsire. Sacını da ben gibi psikopat topuzu yapmıs canım yhaa.
Koca dünya üzerinde samimiyetine inandığım tek bir insan yok.
Gelecekte şair mi olacağım yoksa yazar mı? Çok merak ediyorum. Akademisyenlik ömür boyu yapılabilecek bir şey değil. Hayal dünyamı törpülemeye başladığının farkındayım buna sürekli olarak maruz kalamayacağımı biliyorum. Kelimeler benim her şeyim. Çok iyi bir şekilde kullanabilirim onları. iyi ki kelimeler var. Hayal gücüm olmadan bir işe yaramayacaklardır. Öldürmemem gereken tek şey hayal gücüm. Akademisyenlik sadece hayal gücümü besleyeceğini düşündüğüm bir araç olmalı. Araştırmayı seviyorum çünkü.
kahrolsun bazı şeyler.
ağırıma giden çok şey var.
aynı günde doğduğum bir erkekle tanıştım ve inanılmaz şaşkınım.
Ben bu geceki travmayı nasıl atlatacağım bilmiyorum.
Son günlerde bitkin ve hasta hissediyorum. Can sıkıcı.
Yatağımda yatarak vakit geçirerek mutlu oluyorum. Erkenden yatma huyum yoktu ama depresyon sağolsun erkenden yatırır oldu beni, uykuya sığınır oldum. Herkese iyi geceler ben kaçar.
yarını atlamak istiyorum. bana bir hap verilsin. şimdi uyuyayım ve gözümü açtığımda cuma akşamında olduğumuzu göreyim.
ben kaçar.
görsel
dışım yanıyor. içim üşüyor.
bu gece uyuyabilirsem kendimi tebrik edicem.
Yarin kollarında olacaksa, yarın bile ölebilirim.
dersteyim, ama buradayım. bir de şey, şey hiçbir şeyle birleşmeyen bir şeydir bu yüzden hiç kimse her şeyiniz olmasın.
canım hiç yeni hatunlarla tanışmak istemiyor aksine yalnız takılmaya devam etmek istiyorum. şimdi yeni hatunlar tanıyacağım tanışacağım yeni yeni huylarını öğrenip sinir olacağım bunları düşündükçe uzak kalasım var karı kız işlerinden ama yalnız kalmaktan sıkılmaya başladım yeni bir başlangıç yapmam gerekiyor gibi hissediyorum.
O kadar canım sıkkın ki gelecek konusunda endişeli kaygılı maddi açıdan bitik durumdayım. Arkadaşlar arasında enerjik mutlu bir görüntüye sahipken içim mustarip.
Bugün birisi bana senin beyninin içini açıp incelemek istiyorum ne var çok merak ediyorum dedi. Valla şu anda 6 kişilik bir ailenin 11 gün içerisinde 3 tane tuvalet kağıdı harcadığı bilgisi var. Böyle şeyleri herkesin beyninde bulamazsın bu kadar gereksiz şeye denk gelmezsin. Tam bir çöplük yani benim beynim. Mesala 57 adımda eve odun taşıyorum. Evde herkesin kaç dakika duşta kaldığını bilirim. Kimin günlük kaç bardak su içtiğini evde kaç tane saksı olduğunu her gün kaç parça çamaşır asıldığını kahvenin kaç dakikada olduğunu mesela eskiden evimizde vitrin vardı depremden önce içinde 412 parça eşya vardı 99 depreminden bahsediyorum böyle yani böyle saçma şeyleri unutmam.
Terbiyesizsin.
Telefondan sildiğimiz resimler nereye gidiyor? sonuçta silen şey de bir kod ve kodda da kayıtlı olabilir.